GPC dospělých
Termín: sobota, 5.4.2014
Uzavírka přihlášek: 4.4.2014
Typ turnaje: C
Kategorie: Dospělí
Oblast: Východní Čechy
Místo: Dobruška
Pořadatel: TJ Sokol Dobruška
Hráč | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Šváb Matěj | Klub: TJ Sokol Dobruška | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 150 |
Tlustý Lukáš | Klub: Badminton Akademie Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 132 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 72 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Skočdopole Miroslav | Klub: TJ Sokol Dobruška | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 72 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 132 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 72 |
Chmelař Roman | Klub: TJ Montas Hradec Králové | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 72 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Kofroň Roman | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 72 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Wsól Lukáš | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Skála Tomáš | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Horut Tomáš | Klub: S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Skřivan Jakub | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 9-12. | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Voborník David | Klub: TJ Sokol Dobruška | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 54 |
Drašnar Václav | Klub: TJ Sokol Dobruška | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 132 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 132 |
Kalina Vít | Klub: Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 36 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Ladma Martin | Klub: TJ Sokol Dobruška | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 30 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 54 |
Sedláček Filip | Klub: Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s. | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 30 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 72 |
Hráčka | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Smejkalová Eliška | Klub: TJ Sokol Dobruška | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 72 |
Ostrá Veronika | Klub: TJ Sokol Dobruška | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 132 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 150 |
Kubečková Veronika | Klub: TJ Sokol Dobruška | Dvouhra - umístění: 3 | Dvouhra - body: 78 | Čtyřhra - umístění: 3 | Čtyřhra - body: 72 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 72 |
Vacková Pavlína | Klub: TJ Sokol Dobruška | Dvouhra - umístění: 4 | Dvouhra - body: 66 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 132 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 132 |
Havlová Jana | Klub: SK Kuklenská Brno, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: 3 | Čtyřhra - body: 72 | Mix - umístění: 5-6 | Mix - body: 54 |
Hlavsová Daniela | Klub: TJ Sokol Dobruška | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 132 | Mix - umístění: 5-6 | Mix - body: 54 |