GPC dospělých
Termín: sobota, 17.2.2018
Uzavírka přihlášek: 16.2.2018
Typ turnaje: C
Kategorie: Dospělí
Oblast: Západní Čechy
Místo: Ostrov
Pořadatel: TJ Ostrov
Hráč | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Repiar Samuel | Klub: Super Stars Most | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 138 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Klimaj Jan | Klub: TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 138 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 114 | Mix - umístění: 4 | Mix - body: 102 |
Oros Ladislav | Klub: BK TJ Baník Most | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 114 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 138 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 138 |
Nesveda Adam | Klub: TJ Jiskra Nejdek, z.s. | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 114 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 114 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 150 |
Abraham Tomáš | Klub: Super Stars Most | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 78 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Pelc Simeon | Klub: BK 93 Hořovice | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 78 | Čtyřhra - umístění: 5 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Králíček Jan | Klub: Super Stars Most | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 78 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Šilhan Ondřej | Klub: TJ Jiskra Nejdek, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 78 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 114 | Mix - umístění: 3 | Mix - body: 126 |
Novák Jan | Klub: TJ Bílá Hora Plzeň | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Lutsak Viktor | Klub: TJ Jiskra Nejdek, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 114 | Mix - umístění: 5-6 | Mix - body: 78 |
Straka Jakub | Klub: Super Stars Most | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 5 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Král Martin | Klub: BK TJ Baník Most | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Štork Milan | Klub: TJ Bílá Hora Plzeň | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 30 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Baloun Marek | Klub: TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 30 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 5-6 | Mix - body: 78 |
Hráčka | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Panochová Jana | Klub: Banana Badminton, z.s. | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 5-6 | Mix - body: 78 |
Růžička Marcela | Klub: TJ Jiskra Nejdek, z.s. | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 138 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 150 |
Weinerová Tereza | Klub: SKP Kometa Brno - RS Badminton | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 114 | Čtyřhra - umístění: 3 | Čtyřhra - body: 126 | Mix - umístění: 4 | Mix - body: 102 |
Strnadová Iveta | Klub: TJ Sokol Dobruška | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 114 | Čtyřhra - umístění: 3 | Čtyřhra - body: 126 | Mix - umístění: 3 | Mix - body: 126 |
Pazderová Vendulka | Klub: TJ Jiskra Nejdek, z.s. | Dvouhra - umístění: 5 | Dvouhra - body: 78 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 138 | Mix - umístění: 5-6 | Mix - body: 78 |
Krocová Martina | Klub: Super Stars Most | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 138 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 138 |