GPD U15- otevřený
Termín: sobota, 4.5.2019
Uzavírka přihlášek: 3.5.2019
Typ turnaje: D
Kategorie: U15
Oblast: Severní Čechy
Místo: Ústí nad Labem
Pořadatel: Badminton Ústí nad Labem, z.s.
Hráč | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Solar Jan | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 125 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 125 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 125 |
Pražský Šimon | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 125 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 100 |
Grznár Blažej | Klub: BK TJ Baník Most | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 75 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 75 |
Klokan Jan | Klub: BK TJ Baník Most | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 75 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 25 |
Hlubuček Tadeáš | Klub: TJ Slovan Vesec, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 75 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 50 |
Čepelák Michal | Klub: TJ Slovan Vesec, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 75 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 50 |
Kruncl Štěpán | Klub: BaC Kladno | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 50 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 25 |
Votava Matěj Vojtěch | Klub: Badminton Ústí nad Labem, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 50 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 50 |
Glöckner Filip | Klub: BK Goram Teplice, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 25 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 50 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 25 |
Jonáš Václav | Klub: BaC Kladno | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 25 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 50 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 75 |
Nidrle Michal | Klub: BK TU v Liberci, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 25 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 50 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 25 |
Marek Vojtěch | Klub: BK TU v Liberci, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 25 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 50 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 25 |
Smutný Dalibor | Klub: BK Goram Teplice, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 25 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 50 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 25 |
Oros Daniel | Klub: Badminton Ústí nad Labem, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 25 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 75 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 50 |
Valenta Jan | Klub: BK TJ Baník Most | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 25 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 50 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 25 |
Borisov Iakov | Klub: Badminton Ústí nad Labem, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 25 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 75 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 25 |
Hráčka | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Flusserová Jana | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 125 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 125 |
Šafrová Anna | Klub: Badminton Ústí nad Labem, z.s. | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 125 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 75 |
Krejčí Adéla | Klub: Badminton Ústí nad Labem, z.s. | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 75 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 125 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 50 |
Sommerová Lucie | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 75 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 100 |
Pondělíková Veronika | Klub: Badminton Ústí nad Labem, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 50 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 25 |
Romančinová Nicol | Klub: TJ Slovan Vesec, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 75 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 50 |
Zsilayová Kateřina | Klub: TJ Slovan Vesec, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 75 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 50 |
Kropáčová Petra | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Králová Ester | Klub: BK TU v Liberci, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 25 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 50 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 25 |
Trnková Adéla | Klub: BK Goram Teplice, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 25 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 75 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 25 |
Stará Laura | Klub: BK TJ Baník Most | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 25 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 25 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 75 |
Jonášová Klára | Klub: BaC Kladno | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 25 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 50 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 25 |
Wasylkowa Kateřina | Klub: BK Goram Teplice, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 25 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 25 |
Jantošovičová Eliška | Klub: BaC Kladno | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 25 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 50 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Rezková Kateřina | Klub: BK Goram Teplice, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 25 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 75 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 25 |
Ševelová Tereza | Klub: Badminton Ústí nad Labem, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 25 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 50 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Partlová Zuzana | Klub: Badminton Ústí nad Labem, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 13 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 50 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Tomešová Karolína | Klub: BK TU v Liberci, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 13 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 50 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 25 |
Palaščáková Lucie | Klub: Badminton Ústí nad Labem, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 13 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 25 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 25 |
Orosová Sára | Klub: Badminton Ústí nad Labem, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 13 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 50 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 50 |