GPC U13 otevřený - o POHÁR předsedy ZpčBaS
Termín: sobota, 3.12.2016
Uzavírka přihlášek: 2.12.2016
Typ turnaje: C
Kategorie: U13
Oblast: Západní Čechy
Místo: Plzeň
Pořadatel: Západočeský badmintonový svaz
Hráč | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Šilhan Matěj | Klub: TJ Jiskra Nejdek, z.s. | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 150 |
Kováč Dominik | Klub: ČBaS - bez klubové příslušnosti | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 138 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 138 |
Pelcr Jan | Klub: BA Plzeň | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 114 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 114 | Mix - umístění: 9-12 | Mix - body: 54 |
Štaffl Jan | Klub: TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 114 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 138 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 114 |
Zemanovič Ladislav | Klub: Badminton VK Aš | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 78 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 114 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 78 |
Kretek Tomáš | Klub: BA Plzeň | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 78 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 114 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 78 |
Turhober Lukáš | Klub: TJ Sokol Doubravka | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 78 | Čtyřhra - umístění: 7 | Čtyřhra - body: 66 | Mix - umístění: 9-12 | Mix - body: 54 |
Kreysa Jakub | Klub: TJ Sokol Doubravka | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 78 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 13-16 | Mix - body: 30 |
Šmíd Jakub | Klub: TJ Sokol Doubravka | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: 5 | Čtyřhra - body: 90 | Mix - umístění: 9-12 | Mix - body: 54 |
Bufka Filip | Klub: Badminton VK Aš | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: 6 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 42 |
Kundrát David | Klub: Badminton VK Aš | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 114 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 78 |
Uhlík Ondřej | Klub: TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 138 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 114 |
Kočárník Jan | Klub: Badminton VK Aš | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 30 | Čtyřhra - umístění: 5 | Čtyřhra - body: 90 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 78 |
Kejř Jakub | Klub: Badminton VK Aš | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 30 | Čtyřhra - umístění: 6 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: 13-16 | Mix - body: 30 |
Hasch Vítězslav | Klub: TJ Bílá Hora Plzeň | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 30 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 13-16 | Mix - body: 30 |
Šmucr David | Klub: TJ Sokol Doubravka | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 30 | Čtyřhra - umístění: 7 | Čtyřhra - body: 66 | Mix - umístění: 17 | Mix - body: 12 |
Hráčka | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Nováková Veronika | Klub: TJ Jiskra Nejdek, z.s. | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 150 |
Hoffmanová Viktorie | Klub: TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 138 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 138 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 114 |
Šenfeldová Bára | Klub: TJ Sokol Doubravka | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 114 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 9-12 | Mix - body: 54 |
Flachsová Markéta | Klub: Badminton VK Aš | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 114 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 114 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 138 |
Korčmarošová Tereza | Klub: TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 78 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 138 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 114 |
Konderová Michaela | Klub: TJ Bílá Hora Plzeň | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 78 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 13-16 | Mix - body: 30 |
Benediktová Klára | Klub: BA Plzeň | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 78 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 78 |
Nová Adéla | Klub: TJ Sokol Doubravka | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 78 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Sommerová Lucie | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 9-12 | Mix - body: 54 |
Králová Natálie | Klub: Badminton VK Aš | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 114 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Pohlotová Adriana | Klub: Badminton VK Aš | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 7-8 | Čtyřhra - body: 66 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Bajcurová Nella | Klub: Badminton VK Aš | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 114 | Mix - umístění: 13-16 | Mix - body: 30 |
Fuchsová Markéta | Klub: TJ Sokol Doubravka | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: 17 | Mix - body: 12 |
Nová Zuzana | Klub: TJ Sokol Doubravka | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 7-8 | Čtyřhra - body: 66 | Mix - umístění: 9-12 | Mix - body: 54 |
Jakubková Daniela | Klub: Badminton VK Aš | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 9 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Raithelová Natálie | Klub: Badminton VK Aš | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 114 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 78 |
Jahnová Alexandra | Klub: Badminton VK Aš | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 18 | Čtyřhra - umístění: 5-6 | Čtyřhra - body: 90 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 78 |
Jahnová Vanessa | Klub: Badminton VK Aš | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 18 | Čtyřhra - umístění: 10 | Čtyřhra - body: 30 | Mix - umístění: 13-16 | Mix - body: 30 |
Vaníčková Nikola | Klub: Badminton VK Aš | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 18 | Čtyřhra - umístění: 9 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Pešková Anna | Klub: Badminton VK Aš | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 9 | Čtyřhra - umístění: 5-6 | Čtyřhra - body: 90 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 42 |
Weinmannová Julie | Klub: Badminton VK Aš | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 9 | Čtyřhra - umístění: 10 | Čtyřhra - body: 30 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 78 |
Javorská Anna | Klub: BA Plzeň | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 9 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: | Mix - body: |