GPC U15 Pardubice
Termín: neděle, 18.12.2011
Uzavírka přihlášek: 17.12.2011
Typ turnaje: C
Kategorie: U15
Oblast: Východní Čechy
Místo: Pardubice
Hráč | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Bednář Martin | Klub: TJ Montas Hradec Králové | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 120 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 120 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 54 |
Čtvrtečka Josef | Klub: TJ Sokol Dobruška | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 72 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 72 |
Hurych Denis | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 72 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 72 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 120 |
Oborník Filip | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 72 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 72 |
Chrobák Adam | Klub: TJ Lanškroun, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 120 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 54 |
Aubus Marek | Klub: TJ Montas Hradec Králové | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 36 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 36 |
Grund Michal | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 72 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 54 |
Ladma Martin | Klub: TJ Sokol Dobruška | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 36 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 36 |
Sedláček Filip | Klub: Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 36 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 36 |
Sedláček Jakub | Klub: TJ Sokol Dobruška | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 36 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 36 |
Kocián Jindřich | Klub: TJ Sokol Osík | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 36 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Vykydal Marek | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 36 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 72 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 54 |
Siegl Martin | Klub: Badminton Akademie Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 24 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Tvrdík Matyáš | Klub: TJ Sokol Dobruška | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 24 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 36 |
Csibry David | Klub: DDM Rychnov nad Kněžnou | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 18 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Fries Oliver | Klub: TJ Montas Hradec Králové | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 18 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 36 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 18 |
Hráčka | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Fuchsová Michaela | Klub: TJ Montas Hradec Králové | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 120 |
Krpatová Pavlína | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 120 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 72 |
Seibertová Adéla | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 72 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 72 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 54 |
Vacková Pavlína | Klub: TJ Sokol Dobruška | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 72 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 120 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 72 |
Bártová Rozálie | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 54 |
Weinerová Tereza | Klub: SKP Kometa Brno - RS Badminton | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 36 |
Krpálková Nikol | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 72 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 36 |
Stehlíková Kateřina | Klub: TJ Montas Hradec Králové | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 72 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 54 |
Hlavsová Daniela | Klub: TJ Sokol Dobruška | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 36 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 120 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 150 |
Janešová Markéta | Klub: Skuteč | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 36 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 36 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 18 |
Klekarová Anna | Klub: SKZŠ Dolní Čermná | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 36 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 36 |
Zlatníková Zita | Klub: VŠTJ UK Hradec Králové | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 36 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 36 |
Volfová Radka | Klub: Skuteč | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 36 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 36 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 36 |
Velcová Tereza | Klub: VŠTJ UK Hradec Králové | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 12 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 18 |