2. GPC U17
Termín: sobota, 30.11.2013
Uzavírka přihlášek: 29.11.2013
Typ turnaje: C
Kategorie: U17
Oblast: Jižní Morava
Místo: Brno - Jehnice
Pořadatel: TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice
Hráč | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Bureš Jiří | Klub: BADMINTON FSpS MU, z.s. | Dvouhra - umístění: 1. | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: 1. | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 150 |
Gola Petr | Klub: Sokol Židlochovice | Dvouhra - umístění: 2. | Dvouhra - body: 120 | Čtyřhra - umístění: 2. | Čtyřhra - body: 120 | Mix - umístění: 2. | Mix - body: 120 |
Odehnal Martin | Klub: TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice | Dvouhra - umístění: 3. | Dvouhra - body: 78 | Čtyřhra - umístění: 1. | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 3.-4. | Mix - body: 72 |
Paseka Daniel | Klub: BADMINTON FSpS MU, z.s. | Dvouhra - umístění: 4. | Dvouhra - body: 66 | Čtyřhra - umístění: 3.-4. | Čtyřhra - body: 72 | Mix - umístění: 9.-16. | Mix - body: 36 |
Zrza Bronislav | Klub: SK Podolí | Dvouhra - umístění: 5.-8. | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: 3.-4. | Čtyřhra - body: 72 | Mix - umístění: 3.-4. | Mix - body: 72 |
Šenk Martin | Klub: BADMINTON FSpS MU, z.s. | Dvouhra - umístění: 5.-8. | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: 5.-8. | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: 5.-8. | Mix - body: 54 |
Černotík Jaroslav | Klub: TJ Sokol Růžďka | Dvouhra - umístění: 5.-8. | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: 3.-4. | Čtyřhra - body: 72 | Mix - umístění: 5.-8. | Mix - body: 54 |
Kostrhun Adam | Klub: TJ Slavoj Podivín | Dvouhra - umístění: 5.-8. | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: 2. | Čtyřhra - body: 120 | Mix - umístění: 5.-8. | Mix - body: 54 |
Močarník Martin | Klub: TJ Sokol Růžďka | Dvouhra - umístění: 9.-12. | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 3.-4. | Čtyřhra - body: 72 | Mix - umístění: 5.-8. | Mix - body: 54 |
Bureš David | Klub: BADMINTON FSpS MU, z.s. | Dvouhra - umístění: 9.-12. | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 5.-8. | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: 9.-16. | Mix - body: 36 |
Musil Marek | Klub: BC 66 Ivančice | Dvouhra - umístění: 9.-16. | Dvouhra - body: 36 | Čtyřhra - umístění: 5.-8. | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: 9.-16. | Mix - body: 36 |
Bár Martin | Klub: BC 66 Ivančice | Dvouhra - umístění: 13.-16. | Dvouhra - body: 30 | Čtyřhra - umístění: 5.-8. | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: 9.-16. | Mix - body: 36 |
Novotný Tomáš | Klub: TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice | Dvouhra - umístění: 13.-16. | Dvouhra - body: 30 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 9.-16. | Mix - body: 36 |
Hráčka | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Srncová Veronika | Klub: Sokol Židlochovice | Dvouhra - umístění: 1. | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: 1. | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 2. | Mix - body: 120 |
Švecová Adéla | Klub: TJ Slavoj Podivín | Dvouhra - umístění: 2. | Dvouhra - body: 120 | Čtyřhra - umístění: 1. | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 1. | Mix - body: 150 |
Zbořilová Marie | Klub: Sokol Židlochovice | Dvouhra - umístění: 3. | Dvouhra - body: 78 | Čtyřhra - umístění: 2. | Čtyřhra - body: 120 | Mix - umístění: 5.-8. | Mix - body: 54 |
Randulová Natálie | Klub: BC Badmen Brno | Dvouhra - umístění: 4. | Dvouhra - body: 66 | Čtyřhra - umístění: 2. | Čtyřhra - body: 120 | Mix - umístění: 5.-8. | Mix - body: 54 |
Přikrylová Lenka | Klub: SK Brno Slatina, z.s. | Dvouhra - umístění: 5.-8. | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: 3.-4. | Čtyřhra - body: 72 | Mix - umístění: 9.-16. | Mix - body: 36 |
Hándlová Veronika | Klub: BC 66 Ivančice | Dvouhra - umístění: 5.-8. | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: 3.-4. | Čtyřhra - body: 72 | Mix - umístění: 9.-16. | Mix - body: 36 |
Kočišová Barbora | Klub: BADMINTON FSpS MU, z.s. | Dvouhra - umístění: 5.-8. | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: 5.-8. | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: 3.-4. | Mix - body: 72 |
Mikšátková Barbora | Klub: SKP Kometa Brno - RS Badminton | Dvouhra - umístění: 5.-8. | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: 5.-8. | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: 5.-8. | Mix - body: 54 |
Kudličková Tereza | Klub: TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice | Dvouhra - umístění: 9.-12. | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 5.-8. | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: 5.-8. | Mix - body: 54 |
Tůmová Karolína | Klub: BC 66 Ivančice | Dvouhra - umístění: 9.-12. | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 3.-4. | Čtyřhra - body: 72 | Mix - umístění: 9.-16. | Mix - body: 36 |
Pelcová Kateřina | Klub: SK Kuklenská Brno, z.s. | Dvouhra - umístění: 9.-16. | Dvouhra - body: 36 | Čtyřhra - umístění: 3.-4. | Čtyřhra - body: 72 | Mix - umístění: 3.-4. | Mix - body: 72 |
Syrovátková Lucie | Klub: SKP Kometa Brno - RS Badminton | Dvouhra - umístění: 13.-16. | Dvouhra - body: 30 | Čtyřhra - umístění: 5.-8. | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: 9.-16. | Mix - body: 36 |
Polanská Tereza | Klub: TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice | Dvouhra - umístění: 13.-16. | Dvouhra - body: 30 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 9.-16. | Mix - body: 36 |