1. GPD U13
Termín: neděle, 17.1.2016
Uzavírka přihlášek: 16.1.2016
Typ turnaje: D
Kategorie: U13
Oblast: Severní Čechy
Místo: Ústí nad Labem
Pořadatel: Badminton Ústí nad Labem, z.s.
Hráč | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Pálinkáš Ondřej | Klub: Badminton Ústí nad Labem, z.s. | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 46 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 46 |
Kořínek Ondřej | Klub: Badminton Ústí nad Labem, z.s. | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 46 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 26 | Mix - umístění: 3 | Mix - body: 42 |
Mühlfait Matěj | Klub: Badminton Proboštov z.s. | Dvouhra - umístění: 3 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 3 | Čtyřhra - body: 42 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 26 |
Vlasák David | Klub: Super Stars Most | Dvouhra - umístění: 4 | Dvouhra - body: 34 | Čtyřhra - umístění: 4 | Čtyřhra - body: 34 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Ickert Daniel | Klub: BK TJ Baník Most | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 30 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 50 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 26 |
Volák Josef | Klub: BK TJ Baník Most | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 30 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 50 | Mix - umístění: 4 | Mix - body: 34 |
Oros Daniel | Klub: Badminton Ústí nad Labem, z.s. | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 22 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 46 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 14 |
Grznár Blažej | Klub: BK TJ Baník Most | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 22 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 26 |
Foltin Jakub | Klub: Super Stars Most | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 18 | Čtyřhra - umístění: 4 | Čtyřhra - body: 34 | Mix - umístění: 9-12 | Mix - body: 18 |
Štych Marek | Klub: BK Goram Teplice, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 18 | Čtyřhra - umístění: 3 | Čtyřhra - body: 42 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 26 |
Kříž Josef | Klub: Badminton Ústí nad Labem, z.s. | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 10 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 26 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 50 |
Novotný Daniel | Klub: Badminton Ústí nad Labem, z.s. | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 10 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 13-16 | Mix - body: 10 |
Hráčka | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Šafrová Anna | Klub: Badminton Ústí nad Labem, z.s. | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 50 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 50 |
Krejčí Adéla | Klub: Badminton Ústí nad Labem, z.s. | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 46 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 50 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 46 |
Dvořáková Tereza | Klub: BK Goram Teplice, z.s. | Dvouhra - umístění: 3 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 26 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 26 |
Orosová Sára | Klub: Badminton Ústí nad Labem, z.s. | Dvouhra - umístění: 4 | Dvouhra - body: 34 | Čtyřhra - umístění: 3 | Čtyřhra - body: 42 | Mix - umístění: 3 | Mix - body: 42 |
Trnková Adéla | Klub: BK Goram Teplice, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 30 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 26 | Mix - umístění: 9-12 | Mix - body: 18 |
Hokrová Veronika | Klub: BK Goram Teplice, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 30 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 26 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Pondělíková Veronika | Klub: Badminton Ústí nad Labem, z.s. | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 22 | Čtyřhra - umístění: 3 | Čtyřhra - body: 42 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 14 |
Neprašová Anežka | Klub: Badminton Ústí nad Labem, z.s. | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 22 | Čtyřhra - umístění: 4 | Čtyřhra - body: 34 | Mix - umístění: 13-16 | Mix - body: 10 |
Vobořilová Veronika | Klub: BK TJ Baník Most | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 18 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 46 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 26 |
Grzadzielová Marianne | Klub: Badminton Proboštov z.s. | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 18 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 26 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 26 |
Vaňková Victorie | Klub: Badminton Ústí nad Labem, z.s. | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 10 | Čtyřhra - umístění: 4 | Čtyřhra - body: 34 | Mix - umístění: 4 | Mix - body: 34 |
Štěpánková Klára | Klub: Badminton Ústí nad Labem, z.s. | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 10 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 46 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 26 |