Krajský přebor
Termín: neděle, 26.5.2013
Uzavírka přihlášek: 25.5.2013
Typ turnaje: D
Kategorie: U17
Oblast: Severní Čechy
Místo: Most
Pořadatel: Super Stars Most
Hráč | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Ondrášek David | Klub: Super Stars Most | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 50 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 50 |
Jeníček Filip | Klub: Super Stars Most | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 46 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 50 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 46 |
Šrámek Adam | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 38 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 46 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 38 |
Bolina Martin | Klub: Badminton Ústí nad Labem, z.s. | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 38 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 38 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 38 |
Müller Miroslav | Klub: Badminton Ústí nad Labem, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 30 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 46 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 26 |
Hák Kamil | Klub: Super Stars Most | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 22 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 38 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 26 |
Hráčka | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Lavičková Lucie | Klub: BK TJ Baník Most | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 38 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Dobiášová Veronika | Klub: Super Stars Most | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 46 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 46 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Panochová Jana | Klub: Banana Badminton, z.s. | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 38 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 50 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Phamová Vlasta | Klub: Banana Badminton, z.s. | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 38 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 50 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 50 |
Skuhrová Aneta | Klub: Super Stars Most | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 26 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 26 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 38 |
Štroblová Vendula | Klub: Super Stars Most | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 26 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 38 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 46 |
Paurová Lucie | Klub: Badminton Aréna Skalka z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 26 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 46 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 38 |
Psotová Barbora | Klub: Super Stars Most | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 26 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 26 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Brožkovcová Veronika | Klub: Super Stars Most | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 18 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 38 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 26 |
Černá Denisa | Klub: Super Stars Most | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 18 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 38 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Bínová Miroslava | Klub: Badminton Ústí nad Labem, z.s. | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 10 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 26 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 26 |
Řasová Michaela | Klub: Badminton Ústí nad Labem, z.s. | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 10 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 26 | Mix - umístění: | Mix - body: |