GPC U13 - OPEN DRIVE
Termín: sobota, 3.9.2016
Uzavírka přihlášek: 2.9.2016
Typ turnaje: C
Kategorie: U13
Oblast: Západní Čechy
Místo: Aš
Pořadatel: Badminton VK Aš
Hráč | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Altera Jan | Klub: BaC Kladno | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 3 | Mix - body: 126 |
Šilhan Matěj | Klub: TJ Jiskra Nejdek, z.s. | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 150 |
Štaffl Jan | Klub: TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 4 | Čtyřhra - body: 102 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 78 |
Uhlík Ondřej | Klub: TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 4 | Čtyřhra - body: 102 | Mix - umístění: 4 | Mix - body: 102 |
Suchomel Miroslav | Klub: BK TJ Baník Most | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 138 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 138 |
Kozák Jan | Klub: Badminton VK Aš | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 3 | Čtyřhra - body: 126 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 78 |
Bršťák Michal | Klub: TJ Jiskra Nejdek, z.s. | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 5-6 | Čtyřhra - body: 90 | Mix - umístění: 9-12 | Mix - body: 54 |
Bršťák Tomáš | Klub: TJ Jiskra Nejdek, z.s. | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 5-6 | Čtyřhra - body: 90 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 42 |
Kočárník Jan | Klub: Badminton VK Aš | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: 13-16 | Mix - body: 30 |
Ickert Daniel | Klub: BK TJ Baník Most | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 138 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 78 |
Kejř Jakub | Klub: Badminton VK Aš | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 7-8 | Čtyřhra - body: 66 | Mix - umístění: 13-16 | Mix - body: 30 |
Kundrát David | Klub: Badminton VK Aš | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 78 |
Kováč Dominik | Klub: ČBaS - bez klubové příslušnosti | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 3 | Čtyřhra - body: 126 | Mix - umístění: 9-12 | Mix - body: 54 |
Moura de Andrade Daniel | Klub: TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 7-8 | Čtyřhra - body: 66 | Mix - umístění: 9-12 | Mix - body: 54 |
Hráčka | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Fišerová Karolína | Klub: BK TJ Baník Most | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 138 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 78 |
Königová Nicola | Klub: BK Goram Teplice, z.s. | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 138 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 138 |
Nováková Veronika | Klub: TJ Jiskra Nejdek, z.s. | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 150 |
Šenfeldová Bára | Klub: TJ Sokol Doubravka | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 9-12 | Mix - body: 54 |
Korčmarošová Tereza | Klub: TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 3 | Čtyřhra - body: 126 | Mix - umístění: 4 | Mix - body: 102 |
Raithelová Natálie | Klub: Badminton VK Aš | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 4 | Čtyřhra - body: 102 | Mix - umístění: 9-12 | Mix - body: 54 |
Flachsová Markéta | Klub: Badminton VK Aš | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 4 | Čtyřhra - body: 102 | Mix - umístění: 3 | Mix - body: 126 |
Bajcurová Nella | Klub: Badminton VK Aš | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 78 |
Hoffmanová Viktorie | Klub: TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 3 | Čtyřhra - body: 126 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 78 |
Gruberová Anna | Klub: TJ Jiskra Nejdek, z.s. | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 5-6 | Čtyřhra - body: 90 | Mix - umístění: 9-12 | Mix - body: 54 |
Dvořáčková Adéla | Klub: TJ Jiskra Nejdek, z.s. | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 5-6 | Čtyřhra - body: 90 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 42 |
Králová Natálie | Klub: Badminton VK Aš | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: 13-16 | Mix - body: 30 |
Pešková Anna | Klub: Badminton VK Aš | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 7-8 | Čtyřhra - body: 66 | Mix - umístění: 13-16 | Mix - body: 30 |
Weinmannová Julie | Klub: Badminton VK Aš | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 7-8 | Čtyřhra - body: 66 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 78 |