GPC U17- Czech Sokol Cup 2020
Termín: sobota, 5.9.2020 - neděle, 6.9.2020
Uzavírka přihlášek: 31.8.2020
Typ turnaje: C
Kategorie: U17
Oblast: Západní Čechy
Místo: Dobřany
Datum žebříčku pro nasazení: 12.03.2020
Pořadatel: TJ Sokol Doubravka
Kontakt: Nováková Milada
Hráč | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Rákosník Josef | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 250 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 200 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 250 |
Kretek Tomáš | Klub: BA Plzeň | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 200 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 3 | Mix - body: 175 |
Novák Matěj | Klub: SK Péřák z.s. | Dvouhra - umístění: 3 | Dvouhra - body: 175 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 200 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 200 |
Kodat Vojtěch | Klub: TJ Sokol Křemže | Dvouhra - umístění: 4 | Dvouhra - body: 125 | Čtyřhra - umístění: 5 | Čtyřhra - body: 118 | Mix - umístění: 4 | Mix - body: 125 |
Suda Oliver | Klub: TJ Sokol Doubravka | Dvouhra - umístění: 5 | Dvouhra - body: 118 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Slavík Matyáš | Klub: TJ Sokol Dobruška | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 3 | Čtyřhra - body: 175 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Mikula Jan | Klub: BK 93 Hořovice | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 4 | Čtyřhra - body: 125 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Ondra Petr | Klub: SK Badminton Přerov, z.s. | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 4 | Čtyřhra - body: 125 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Fošum Josef | Klub: TJ Sokol Křemže | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 250 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Pavliš Marek | Klub: TJ Sokol Křemže | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 5 | Čtyřhra - body: 118 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Novák Jáchym | Klub: SK Péřák z.s. | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 3 | Čtyřhra - body: 175 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Bouberle Jakub | Klub: TJ Sokol Vodňany | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 250 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Hráčka | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Benediktová Klára | Klub: BA Plzeň | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 250 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 200 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 250 |
Dvořáková Anna | Klub: BA Plzeň | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 200 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 250 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 200 |
Pavlišová Klára | Klub: TJ Sokol Křemže | Dvouhra - umístění: 3 | Dvouhra - body: 175 | Čtyřhra - umístění: 3 | Čtyřhra - body: 175 | Mix - umístění: 4 | Mix - body: 125 |
Beránková Karolína | Klub: TJ Sokol Doubravka | Dvouhra - umístění: 4 | Dvouhra - body: 125 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 200 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Vicendová Kristýna | Klub: BA Plzeň | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 4 | Čtyřhra - body: 125 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Hejnová Sára | Klub: BA Plzeň | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 4 | Čtyřhra - body: 125 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Bouberlová Barbora | Klub: TJ Sokol Vodňany | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 3 | Čtyřhra - body: 175 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Ciróková Tereza | Klub: SK Kuklenská Brno, z.s. | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 250 | Mix - umístění: 3 | Mix - body: 175 |
Hráč | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | Partner - Čtyřhra | Partner - Mix |
---|---|---|---|---|---|
Kovář Milan | Dvouhra: ano | Čtyřhra: ano | Mix: ano | Partner - Čtyřhra: Král Adam | Partner - Mix: |
Král Adam | Dvouhra: ano | Čtyřhra: ano | Mix: ano | Partner - Čtyřhra: Kovář Milan | Partner - Mix: |