GPD dospělých
Termín: sobota, 5.10.2019
Uzavírka přihlášek: 4.10.2019
Typ turnaje: D
Kategorie: Dospělí
Oblast: Severní Morava
Místo: Olomouc
Pořadatel: Badminton Akademie Olomouc, z.s.
Hráč | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Tůma Dalibor | Klub: BK Kopřivnice, z.s. | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 125 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Chumchal Martin | Klub: Badminton Akademie Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 75 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 100 |
Doležel Zdeněk | Klub: BC Premiera Brno, z.s. | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 75 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Urban Michal | Klub: Badminton Akademie Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 75 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 75 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 75 |
Venclů Filip | Klub: Badminton Akademie Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 50 |
Vaněk David | Klub: Badminton Akademie Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 50 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Varmuža Jan | Klub: Badminton Akademie Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Horn Martin | Klub: Badminton Akademie Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 50 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Králík Matěj | Klub: BK Omega Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 25 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 50 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Jedzok Petr | Klub: SK UP Olomouc | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 25 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 125 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 75 |
Večerka Petr | Klub: SK Badminton Přerov, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 25 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Viest Michal | Klub: TJ Sokol Plesná | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 25 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 75 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 50 |
Sousedík Pavel | Klub: Badminton Akademie Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 25 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 50 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 50 |
Látal Adam | Klub: BK Omega Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 25 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 50 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Drahoš Bohuslav | Klub: Badminton Akademie Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 25 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 50 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Navrátil Štěpán | Klub: Badminton Akademie Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 25 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Zavadil Zdeněk | Klub: SK Badminton Přerov, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 13 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Minář Martin | Klub: BK Omega Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 13 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Vetter Sascha | Klub: Badminton Akademie Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 13 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 125 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 50 |
Broda Ondřej | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 75 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Zahradník Karel | Klub: SK HIT Hradec Králové, z.s. | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 125 |
Hráčka | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Havlová Jana | Klub: SK Kuklenská Brno, z.s. | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 125 | Čtyřhra - umístění: 3 | Čtyřhra - body: 44 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 50 |
Šlegrová Lucie | Klub: Badminton Akademie Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 63 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 75 |
Vrbová Barbora | Klub: BK Omega Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 75 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 63 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 100 |
Sogelová Tereza | Klub: Badminton Akademie Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 75 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 50 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 125 |
Konvičná Lucie | Klub: TJ Chropyně | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 50 |
Pastorková Nikol | Klub: Badminton Akademie Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: 3 | Čtyřhra - body: 44 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 50 |
Jedzoková Kateřina | Klub: SK UP Olomouc | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 50 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 75 |
Chlebníčková Hana | Klub: Badminton Akademie Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 50 |