GPC U19 kvalifikační
Termín: sobota, 10.2.2018
Uzavírka přihlášek: 9.2.2018
Typ turnaje: C
Kategorie: U19
Oblast: Západní Čechy
Místo: Plzeň
Pořadatel: BKV Plzeň
Hráč | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Mráz Šimon | Klub: TJ Sokol Doubravka | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 138 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Lutsak Viktor | Klub: TJ Jiskra Nejdek, z.s. | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 138 | Čtyřhra - umístění: 4 | Čtyřhra - body: 102 | Mix - umístění: 3 | Mix - body: 126 |
Hora Jan | Klub: TJ Bílá Hora Plzeň | Dvouhra - umístění: 3 | Dvouhra - body: 126 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 78 |
Pohanka Pavel | Klub: BKV Plzeň | Dvouhra - umístění: 4 | Dvouhra - body: 102 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 138 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 138 |
Koranda Michal | Klub: TJ Bílá Hora Plzeň | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 90 | Čtyřhra - umístění: 5 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: 4 | Mix - body: 102 |
Ziman Jan | Klub: BKV Plzeň | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 90 | Čtyřhra - umístění: 5 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Martínek Matěj | Klub: BKV Plzeň | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 66 | Čtyřhra - umístění: 3 | Čtyřhra - body: 126 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 78 |
Kozák Josef | Klub: TJ Jiskra Nejdek, z.s. | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 66 | Čtyřhra - umístění: 4 | Čtyřhra - body: 102 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 78 |
Soukup Václav | Klub: BKV Plzeň | Dvouhra - umístění: 9 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 3 | Čtyřhra - body: 126 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 78 |
Šilhan Ondřej | Klub: TJ Jiskra Nejdek, z.s. | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 150 |
Hráčka | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Šmídová Martina | Klub: BA Plzeň | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 138 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 138 |
Štěříková Natalie | Klub: TJ Jiskra Nejdek, z.s. | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 138 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 150 |
Viktorová Barbora | Klub: TJ Sokol Doubravka | Dvouhra - umístění: 3 | Dvouhra - body: 126 | Čtyřhra - umístění: 3 | Čtyřhra - body: 126 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 78 |
Krupičková Aneta | Klub: BA Plzeň | Dvouhra - umístění: 4 | Dvouhra - body: 102 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 138 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 78 |
Fuchsová Markéta | Klub: TJ Sokol Doubravka | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 90 | Čtyřhra - umístění: 4 | Čtyřhra - body: 102 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Kabátová Klára | Klub: TJ Keramika Chlumčany | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 90 | Čtyřhra - umístění: 3 | Čtyřhra - body: 126 | Mix - umístění: 4 | Mix - body: 102 |
Gruberová Anna | Klub: TJ Jiskra Nejdek, z.s. | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 66 | Čtyřhra - umístění: 4 | Čtyřhra - body: 102 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 78 |
Pazderová Vendulka | Klub: TJ Jiskra Nejdek, z.s. | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 66 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 3 | Mix - body: 126 |
Vlasáková Adéla | Klub: BKV Plzeň | Dvouhra - umístění: 9 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 78 |