3. GPD U17
Termín: sobota, 19.1.2013
Uzavírka přihlášek: 18.1.2013
Typ turnaje: D
Kategorie: U17
Oblast: Severní Čechy
Místo: Most
Pořadatel: Super Stars Most
Hráč | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Řehák Vojtěch | Klub: Badminton Proboštov z.s. | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 50 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 38 |
Bolina Martin | Klub: Badminton Ústí nad Labem, z.s. | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 46 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 46 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 26 |
Valter Ondřej | Klub: BK Goram Teplice, z.s. | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 38 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 50 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 38 |
Plzák Adam | Klub: Badminton Ústí nad Labem, z.s. | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 38 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 46 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 50 |
Eisner Filip | Klub: BK Goram Teplice, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 30 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 38 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Šrámek Adam | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 30 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 38 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Hák Kamil | Klub: Super Stars Most | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 22 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 26 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 26 |
Lukeš Martin | Klub: BK Goram Teplice, z.s. | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 22 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 26 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Kubalík Jan | Klub: BK TJ Baník Most | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 14 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 38 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 46 |
Pichert Vít | Klub: BK Goram Teplice, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 14 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 26 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Šebek Jakub | Klub: Super Stars Most | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 14 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 26 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 26 |
Schwarz Vojtěch | Klub: Badminton Ústí nad Labem, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 14 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Müller Miroslav | Klub: Badminton Ústí nad Labem, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 14 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 38 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Hráčka | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Borovská Lucie | Klub: BK TJ Baník Most | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 50 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 50 |
Karochová Petra | Klub: BK TJ Baník Most | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 46 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 50 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 46 |
Nová Veronika | Klub: BK Goram Teplice, z.s. | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 38 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 46 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 38 |
Psotová Barbora | Klub: Super Stars Most | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 38 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 38 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 26 |
Kozempelová Terezie | Klub: BK TJ Baník Most | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 30 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 46 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 26 |
Brožkovcová Veronika | Klub: Super Stars Most | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 22 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 38 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 26 |
Častová Andrea | Klub: TJ Proboštov | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 22 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 38 |