OP U17
Termín: neděle, 20.11.2016
Uzavírka přihlášek: 19.11.2016
Typ turnaje: SKP
Kategorie: U17
Oblast: Východní Čechy
Místo: Holice
Pořadatel: BK DDM Holice
Hráč | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Ehm Matěj | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 165 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 165 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Ehm Adam | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 152 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 152 | Mix - umístění: 3 | Mix - body: 139 |
Hynek Tomáš | Klub: Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s. | Dvouhra - umístění: 3 | Dvouhra - body: 139 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 165 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 165 |
Grund Michal | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 4 | Dvouhra - body: 112 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 152 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 86 |
Janoušek Petr | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 86 | Čtyřhra - umístění: 3 | Čtyřhra - body: 139 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 86 |
Kalina Ondřej | Klub: Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 86 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 86 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 86 |
Pavlíček Filip | Klub: Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 86 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 86 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 86 |
Strnad Tomáš | Klub: TJ Sokol Dobruška | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 86 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 86 | Mix - umístění: 4 | Mix - body: 112 |
Nyč Adam | Klub: Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 46 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 86 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 46 |
Blažek Jan | Klub: Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 46 | Čtyřhra - umístění: 3 | Čtyřhra - body: 139 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 46 |
Holubář Martin | Klub: Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 46 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 46 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Viesner Ondřej | Klub: Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 46 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 86 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 46 |
Rybyšar Vojtěch | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 46 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 46 |
Kameník Jan | Klub: TJ Montas Hradec Králové | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 46 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 86 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Jurča Tomáš | Klub: TJ Lanškroun, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 46 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 46 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Dajčar Jan | Klub: TJ Lanškroun, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 46 | Čtyřhra - umístění: 4 | Čtyřhra - body: 112 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 46 |
Kárník Josef | Klub: TJ Montas Hradec Králové | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 13 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 86 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 46 |
Vít Daniel | Klub: TJ Montas Hradec Králové | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 13 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 86 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 46 |
Kostelecký Jan | Klub: TJ Lanškroun, z.s. | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 4 | Čtyřhra - body: 112 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 152 |
Hráčka | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Krpatová Lucie | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 165 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 86 |
Bártová Rozálie | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 152 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Stehlíková Kateřina | Klub: TJ Montas Hradec Králové | Dvouhra - umístění: 3 | Dvouhra - body: 139 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 165 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 46 |
Kmoníčková Lenka | Klub: Badmintonový klub Holice, z.s. | Dvouhra - umístění: 4 | Dvouhra - body: 112 | Čtyřhra - umístění: 4 | Čtyřhra - body: 112 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 86 |
Valentová Kateřina | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 86 | Čtyřhra - umístění: 4 | Čtyřhra - body: 112 | Mix - umístění: 3 | Mix - body: 139 |
Tichá Barbora | Klub: Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 86 | Čtyřhra - umístění: 3 | Čtyřhra - body: 139 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 165 |
Strnadová Iveta | Klub: TJ Sokol Dobruška | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 86 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 165 | Mix - umístění: 4 | Mix - body: 112 |
Veselá Veronika | Klub: TJ Lanškroun, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 86 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 152 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 152 |
Pazderková Nicole | Klub: TJ Lanškroun, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 46 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 152 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 46 |
Šalomounová Eliška | Klub: Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 46 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 86 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 86 |
Uherová Andrea | Klub: Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 46 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 86 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 86 |
Uherová Kristýna | Klub: Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 46 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 86 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 46 |
Muchová Justýna | Klub: Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 46 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 86 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 46 |
Morchová Veronika | Klub: Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 46 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 86 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 46 |
Všetečková Anna | Klub: SK HIT Hradec Králové, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 46 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 86 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 46 |
Weinerová Tereza | Klub: SKP Kometa Brno - RS Badminton | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 46 | Čtyřhra - umístění: 3 | Čtyřhra - body: 139 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 46 |