GPA U13 Břeclav
Termín: sobota, 17.3.2012 - neděle, 18.3.2012
Uzavírka přihlášek: 16.3.2012
Typ turnaje: A
Kategorie: U13
Oblast: Jižní Morava
Místo: Břeclav
Hráč | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Siviglia Nicola | Klub: Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 520 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 760 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 80 |
Savin Cristian | Klub: Badmintonový klub 1973 Benátky nad Jizerou, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 520 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 520 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 760 |
Janoštík Jan | Klub: TJ Sokol České Budějovice | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 280 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 280 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Sebera Vojtěch | Klub: TJ Astra Zahradní Město, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 280 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 520 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 280 |
Vitoš Michal | Klub: TJ Slavoj Český Těšín | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 120 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 280 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 80 |
Král Jiří | Klub: BA Plzeň | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 120 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 280 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 80 |
Vykydal Marek | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 120 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 280 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 80 |
Kostrhun Adam | Klub: TJ Slavoj Podivín | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 120 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 520 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 80 |
Viktora Jan | Klub: TJ Sokol Doubravka | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 60 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 280 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 80 |
Kostrhun Daniel | Klub: TJ Slavoj Podivín | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 60 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 520 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 80 |
Waller David | Klub: TJ Astra Zahradní Město, z.s. | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 60 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Chrobák Adam | Klub: TJ Lanškroun, z.s. | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 60 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 280 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 80 |
Mráz Šimon | Klub: TJ Sokol Doubravka | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 280 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Hráčka | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Švábíková Tereza | Klub: B.O.CHANCE OSTRAVA SPORTCLUB, z.s. | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 1000 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 760 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 520 |
Járová Tereza | Klub: TJ Astra Zahradní Město, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 520 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 760 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 280 |
Stehlíková Kateřina | Klub: TJ Montas Hradec Králové | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 280 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 280 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 80 |
Vacková Adéla | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 280 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 520 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 280 |
Seibertová Adéla | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 120 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 280 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 80 |
Krpatová Lucie | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 120 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 520 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Zuzáková Kateřina | Klub: Badmintonový klub 1973 Benátky nad Jizerou, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 120 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 280 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 760 |
Otáhalová Barbora | Klub: Sokol Židlochovice | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 120 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 280 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 80 |
Škarková Anna | Klub: Badminton Akademie Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 60 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 280 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 280 |
Fukalová Beata | Klub: TJ Slavoj Český Těšín | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 60 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 280 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 80 |
Vatashchuk Romana | Klub: TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 60 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 280 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 280 |
Randulová Natálie | Klub: BC Badmen Brno | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 60 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 280 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 80 |
Hráčka | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | Partner - Čtyřhra | Partner - Mix |
---|---|---|---|---|---|
Paterová Lucie | Dvouhra: ano | Čtyřhra: ano | Mix: ano | Partner - Čtyřhra: | Partner - Mix: |
Wimmerová Klára | Dvouhra: ne | Čtyřhra: ano | Mix: ano | Partner - Čtyřhra: | Partner - Mix: |