GPD U13
Termín: sobota, 28.9.2019
Uzavírka přihlášek: 27.9.2019
Typ turnaje: D
Kategorie: U13
Oblast: Severní Čechy
Místo: Vesec
Pořadatel: TJ Slovan Vesec, z.s.
Hráč | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Hanák Ondřej | Klub: TJ Slovan Vesec, z.s. | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 125 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Šolc Jan | Klub: TJ Slovan Vesec, z.s. | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 125 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Jíra Šimon | Klub: TJ Slovan Vesec, z.s. | Dvouhra - umístění: 3 | Dvouhra - body: 88 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 125 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Renza Václav | Klub: TJ Slovan Vesec, z.s. | Dvouhra - umístění: 4 | Dvouhra - body: 63 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Kubant Kryštof | Klub: TJ Astra Zahradní Město, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 56 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 75 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Mácka Michal | Klub: TJ Chropyně | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 56 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 50 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Prokop Vojtěch | Klub: TJ Slovan Vesec, z.s. | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 44 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 75 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Hruška Jakub | Klub: TJ Slovan Vesec, z.s. | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 44 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 75 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Pečenka Marek | Klub: TJ Astra Zahradní Město, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 31 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 75 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Bednář Tobiáš | Klub: BK TU v Liberci, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 31 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 50 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Minařík Josef | Klub: TJ Slovan Vesec, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 25 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Srbek Jakub | Klub: BK TJ Baník Most | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 19 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 50 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Hráčka | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Gerbelová Klára | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 125 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 125 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Vajsejtlová Anna | Klub: TJ Slovan Vesec, z.s. | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Čepeláková Lucie | Klub: TJ Slovan Vesec, z.s. | Dvouhra - umístění: 3 | Dvouhra - body: 88 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Kerplová Sofia | Klub: TJ Slovan Vesec, z.s. | Dvouhra - umístění: 4 | Dvouhra - body: 63 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 75 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Stránská Anna | Klub: TJ Slovan Vesec, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 56 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 75 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Trnková Jaroslava | Klub: TJ Slovan Vesec, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 56 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 75 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Zátková Kristýna | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 44 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 125 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Holubová Kristýna | Klub: TJ Slovan Vesec, z.s. | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 44 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 75 | Mix - umístění: | Mix - body: |