2. GPC U15
Termín: neděle, 27.10.2013
Uzavírka přihlášek: 26.10.2013
Typ turnaje: C
Kategorie: U15
Oblast: Východní Čechy
Místo: Hradec Králové
Pořadatel: TJ Montas Hradec Králové
Hráč | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Aubus Marek | Klub: TJ Montas Hradec Králové | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 72 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 150 |
Siegl Martin | Klub: Badminton Akademie Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 120 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 120 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 120 |
Vykydal Marek | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 3 | Dvouhra - body: 78 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 120 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 54 |
Oborník Filip | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 4 | Dvouhra - body: 66 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 72 |
Neškrabal Filip | Klub: TJ Montas Hradec Králové | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 72 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 36 |
Driml Dan | Klub: TJ Sokol Osík | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Ehm Matěj | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 72 |
Grund Michal | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 72 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 54 |
Viesner Matěj | Klub: Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 36 |
Ehm Adam | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 72 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 36 |
Střeleček Marek | Klub: TJ Montas Hradec Králové | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 54 |
Strnad Tomáš | Klub: TJ Sokol Dobruška | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 36 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 36 |
Hynek Tomáš | Klub: Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s. | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 30 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 36 |
Šimek Kryštof | Klub: Badmintonový klub Holice, z.s. | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 30 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 36 |
Kalina Vít | Klub: Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s. | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 30 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 54 |
Hráčka | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Seibertová Adéla | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 150 |
Stehlíková Kateřina | Klub: TJ Montas Hradec Králové | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 120 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 120 |
Krpálková Nikol | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 3 | Dvouhra - body: 78 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 120 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 72 |
Bártová Rozálie | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 4 | Dvouhra - body: 66 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 72 |
Kubečková Veronika | Klub: TJ Sokol Dobruška | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 54 |
Weinerová Tereza | Klub: SKP Kometa Brno - RS Badminton | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 54 |
Tichá Barbora | Klub: Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 72 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 36 |
Strnadová Iveta | Klub: TJ Sokol Dobruška | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 120 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 36 |
Seniurová Petra | Klub: BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 36 |
Eisnerová Karolína | Klub: BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 72 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 36 |
Hesounová Klára | Klub: VŠTJ UK Hradec Králové | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 36 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Danielová Anna | Klub: Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 36 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 36 |
Zlatníková Zita | Klub: VŠTJ UK Hradec Králové | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 36 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 54 |
Jiroušková Eva | Klub: TJ Montas Hradec Králové | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 30 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 72 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 54 |
Muzikantová Anne Marie | Klub: TJ Montas Hradec Králové | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 30 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 72 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 36 |