VII. Super Stars Cup
Termín: sobota, 11.5.2013
Uzavírka přihlášek: 10.5.2013
Typ turnaje: E50
Kategorie: U11
Oblast: Severní Čechy
Místo: Most
Pořadatel: Super Stars Most
Hráč | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Morávek Michal | Klub: BaC Kladno | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 12 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Janoušek Petr | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 10 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Tichý Emanuel | Klub: TJ Slovan Vesec, z.s. | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 7 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Chumchal Martin | Klub: Badminton Akademie Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 7 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Jordán Jiří | Klub: BK Goram Teplice, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 4 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Cach David | Klub: Super Stars Most | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 4 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Ehm Adam | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 4 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Hora Jan | Klub: TJ Bílá Hora Plzeň | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 4 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Psota Ondřej | Klub: Super Stars Most | Dvouhra - umístění: 18. | Dvouhra - body: 1 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Stupka Ondřej | Klub: TJ Slovan Vesec, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 1 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Franta Vojtěch | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 19-20 | Dvouhra - body: 1 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Hora Aleš | Klub: Super Stars Most | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 1 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Hošek Vojtěch | Klub: BK TJ Baník Most | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 1 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Janošov Radek | Klub: SK Hamr, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 1 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Vajsejtl Jaroslav | Klub: TJ Slovan Vesec, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 1 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Volf Vojtěch | Klub: BaC Kladno | Dvouhra - umístění: 21-24 | Dvouhra - body: 1 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Chval František | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 21-24 | Dvouhra - body: 1 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Šourek Tomáš | Klub: TJ Slovan Vesec, z.s. | Dvouhra - umístění: 17. | Dvouhra - body: 1 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Hykyš Dominik | Klub: Super Stars Most | Dvouhra - umístění: 19-20 | Dvouhra - body: 1 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Mátl Jan | Klub: Badminton VK Aš | Dvouhra - umístění: 21-24 | Dvouhra - body: 1 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Kott Matthias Damian | Klub: TJ Astra Zahradní Město, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 1 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Kytka Martin | Klub: BK Goram Teplice, z.s. | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 1 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Máchal Martin | Klub: TJ Slovan Vesec, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 1 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Michalíček Josef | Klub: TJ Slovan Vesec, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 1 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Hráčka | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Krpatová Lucie | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 12 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Klailová Patricie | Klub: BK ARION PRAHA | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 10 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Schořová Adéla | Klub: BK Králův Dvůr, z.s. | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 7 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Kohoutová Anna Natálie | Klub: Super Stars Most | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 7 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Krupičková Aneta | Klub: BA Plzeň | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 4 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Šmídová Martina | Klub: BA Plzeň | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 4 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Šourková Tereza | Klub: TJ Slovan Vesec, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 4 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Picklová Andrea | Klub: BK Goram Teplice, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 4 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Štěrbáková Sára | Klub: TJ Sokol Doubravka | Dvouhra - umístění: 9. | Dvouhra - body: 2 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Belisová Kateřina | Klub: BK TJ Baník Most | Dvouhra - umístění: 10. | Dvouhra - body: 1 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Pálková Tereza | Klub: Super Stars Most | Dvouhra - umístění: 13-14 | Dvouhra - body: 1 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Lahučká Karina | Klub: BK TJ Baník Most | Dvouhra - umístění: 11-12 | Dvouhra - body: 1 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Uřídilová Lucie | Klub: Badminton Ústí nad Labem, z.s. | Dvouhra - umístění: 13-14 | Dvouhra - body: 1 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |