3. GPC U17
Termín: sobota, 7.3.2015
Uzavírka přihlášek: 6.3.2015
Typ turnaje: C
Kategorie: U17
Oblast: Severní Morava
Místo: Olomouc
Pořadatel: BK Omega Olomouc, z.s.
Hráč | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Blaník Adam | Klub: TJ Orlová - Lutyně, z.s. | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 138 |
Kočí Jakub | Klub: TJ Orlová - Lutyně, z.s. | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 138 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 138 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 150 |
Slíva Jan | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 3 | Dvouhra - body: 126 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 114 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 12 |
Socha Marek | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 4 | Dvouhra - body: 102 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 114 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 114 |
Mazurek Martin | Klub: TJ Orlová - Lutyně, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 78 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 138 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 42 |
Poláček Jakub | Klub: TJ Orlová - Lutyně, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 78 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 42 |
Slíva Martin | Klub: BK Kopřivnice, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 78 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 78 |
Závodný Ondřej | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 78 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 78 |
Musil David | Klub: SK Badminton Boreček Opava, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 114 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 42 |
Hrabiec Jan | Klub: TJ Slavoj Český Těšín | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 78 |
Drozd Daniel | Klub: BK Kopřivnice, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 42 |
Sklenář Jan | Klub: BK Omega Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 42 |
Rafaj Vojtěch | Klub: BK Kopřivnice, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 78 |
Twardzik Tomáš | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 114 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 42 |
Láznička Jakub | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 42 |
Češka David | Klub: TJ Sokol Plesná | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 42 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 42 |
Vitoš Michal | Klub: TJ Slavoj Český Těšín | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 12 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 114 |
Miksa Tomáš | Klub: TJ Slavoj Český Těšín | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 12 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Wytrzens Tomáš | Klub: TJ Slavoj Český Těšín | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 12 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Kahánek Ondřej | Klub: BK Kopřivnice, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 12 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 42 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 12 |
Hráčka | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Škarková Anna | Klub: Badminton Akademie Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 78 |
Studená Marie | Klub: SK Badminton Přerov, z.s. | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 138 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 138 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 78 |
Frischová Kateřina | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 3 | Dvouhra - body: 126 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 42 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 114 |
Dobiášová Iveta | Klub: BK Kopřivnice, z.s. | Dvouhra - umístění: 4 | Dvouhra - body: 102 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 42 |
Molnárová Nikol | Klub: BK Kopřivnice, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 78 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 12 |
Benišová Anna | Klub: BK Kopřivnice, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 78 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 78 |
Chumchalová Tereza | Klub: Badminton Akademie Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 78 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 42 |
Šlegrová Lucie | Klub: Badminton Akademie Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 78 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 114 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 42 |
Hofmanová Klára | Klub: S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 42 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 12 |
Prášilová Anna | Klub: BK Omega Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 42 |
Waloszková Adriana | Klub: TJ Slavoj Český Těšín | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 114 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 114 |
Moravcová Mia | Klub: B.O.CHANCE OSTRAVA SPORTCLUB, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 150 |
Hrudíková Jana | Klub: SK Badminton Přerov, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 138 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 138 |
Unucková Martina | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 114 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 42 |
Budíková Barbora | Klub: Badminton Akademie Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 42 |
Biolková Martina | Klub: TJ Orlová - Lutyně, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 42 |
Závodná Adéla | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 12 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 114 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 78 |
Solnická Martina | Klub: SK Badminton Boreček Opava, z.s. | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 42 |
Suchánková Sára | Klub: BK Omega Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: | Mix - body: |