2. GPA U19
Termín: sobota, 8.12.2012 - neděle, 9.12.2012
Uzavírka přihlášek: 7.12.2012
Typ turnaje: A
Kategorie: U19
Oblast: Česká republika
Místo: Brno-Jehnice
Pořadatel: TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice
Hráč | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Hamáček Michal | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 1000 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 1000 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 280 |
Šváb Matěj | Klub: TJ Sokol Dobruška | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 920 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 920 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 920 |
Louda Jiří | Klub: USK Plzeň | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 760 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 760 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 520 |
Světnička Michal | Klub: SK Brno Slatina, z.s. | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 760 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 920 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 1000 |
Klupa Matěj | Klub: TJ Orlová - Lutyně, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 520 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 280 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 280 |
Machač Jan | Klub: Banana Badminton, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 520 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 760 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Stejskal David | Klub: TJ Slovan Vesec, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 520 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 280 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 280 |
Holub Lukáš | Klub: TJ Montas Hradec Králové | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 520 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 280 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 520 |
Kukač Jindřich | Klub: TJ Sokol Křemže | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 280 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 520 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 80 |
Pistulka Radek | Klub: USK Plzeň | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 280 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 280 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 280 |
Klimeš Ondřej | Klub: TJ Slovan Vesec, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 280 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 280 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 280 |
Tichý Roman | Klub: SKP Kometa Brno - RS Badminton | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 280 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 520 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 80 |
Hubáček Jan | Klub: TJ Montas Hradec Králové | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 280 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 1000 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 760 |
Koňas Jan | Klub: BK TU v Liberci, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 280 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 520 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 80 |
Mišutka Miroslav | Klub: Badmintonový klub 1973 Benátky nad Jizerou, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 280 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 280 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 280 |
Waller Tomáš | Klub: TJ Astra Zahradní Město, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 280 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 520 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 80 |
Barák Matyáš | Klub: TJ Astra Zahradní Město, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 80 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 520 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 760 |
Soukup Lukáš | Klub: BKV Plzeň | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 80 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 760 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 520 |
Benedikt Vojtěch | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 80 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 280 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 280 |
Svoboda Jindřich | Klub: TJ Montas Hradec Králové | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 80 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 280 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Svoboda Pavel | Klub: BK TJ Baník Most | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 80 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 520 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 80 |
Skřivan Jakub | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 80 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 280 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Szarzec Adam | Klub: TJ Slavoj Český Těšín | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 80 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 520 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 280 |
Nesveda Adam | Klub: TJ Jiskra Nejdek, z.s. | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 280 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Mendrek Wojciech | Klub: TJ Slavoj Český Těšín | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 520 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 80 |
Král Martin | Klub: BK TJ Baník Most | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 760 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 520 |
Hráčka | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Úblová Veronika | Klub: TJ Sokol Doubravka | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 1000 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 760 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 520 |
Mlčochová Denisa | Klub: Badmintonový klub 1973 Benátky nad Jizerou, z.s. | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 920 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 920 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 280 |
Světničková Monika | Klub: BADMINTON FSpS MU, z.s. | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 760 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 1000 |
Lajdová Magdaléna | Klub: TJ Astra Zahradní Město, z.s. | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 760 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 920 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 520 |
Kelnarová Eliška | Klub: BK Kopřivnice, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 520 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 520 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 280 |
Zychová Ivana | Klub: TJ Astra Zahradní Město, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 520 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 1000 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 920 |
Myšáková Michaela | Klub: TJ Astra Zahradní Město, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 520 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 760 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 760 |
Smejkalová Eliška | Klub: TJ Sokol Dobruška | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 520 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 520 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 80 |
Ostrá Veronika | Klub: TJ Sokol Dobruška | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 280 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 280 |
Přikrylová Lenka | Klub: SK Brno Slatina, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 280 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 280 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 80 |
Drapáčová Pavla | Klub: TJ Orlová - Lutyně, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 280 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 760 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 520 |
Bočková Kateřina | Klub: TJ Sokol České Budějovice | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 280 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 520 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 80 |
Ottová Martina | Klub: BK Goram Teplice, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 280 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 280 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Mališová Irena | Klub: TJ Orlová - Lutyně, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 280 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 760 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 280 |
Kurzová Dominika | Klub: TJ Astra Zahradní Město, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 280 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 1000 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 760 |
Vataščuk Kateryna | Klub: TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 280 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 280 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 280 |
Panochová Jana | Klub: Banana Badminton, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 80 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 520 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 280 |
Dokládalová Klára | Klub: BK TJ Baník Most | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 80 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 280 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 520 |
Vocelková Anna | Klub: USK Plzeň | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 80 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 280 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 80 |
Brečkayová Michaela | Klub: TJ Astra Zahradní Město, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 80 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 520 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 80 |
Benčová Karolína | Klub: Lokomotiva Břeclav | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 80 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 280 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 280 |
Slunéčková Veronika | Klub: BK METEOR PRAHA z.s. | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 80 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 520 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Benešová Jitka | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 80 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 520 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 80 |
Salačová Kateřina | Klub: Super Stars Most | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 520 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 280 |