GPD U13
Termín: sobota, 21.3.2015
Uzavírka přihlášek: 20.3.2015
Typ turnaje: D
Kategorie: U13
Oblast: Jižní Morava
Místo: Brno - Kuklenská
Pořadatel: SKP Kometa Brno - RS Badminton
Hráč | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Veselý Adam | Klub: Lokomotiva Břeclav | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 26 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Hoda Filip | Klub: SKP Kometa Brno - RS Badminton | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 46 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 46 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 26 |
Müller Jáchym | Klub: SK Brno Slatina, z.s. | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 38 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 26 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Procházka Tomáš | Klub: SKP Kometa Brno - RS Badminton | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 38 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 50 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 50 |
Čupa Vojtěch | Klub: SKP Kometa Brno - RS Badminton | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 26 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 50 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 46 |
Hanák František | Klub: BADMINTON FSpS MU, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 26 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 38 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Prek Štěpán | Klub: BADMINTON FSpS MU, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 26 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 38 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Zbořil Hynek | Klub: Sokol Židlochovice | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 26 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 14 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 26 |
Herzán Lukáš | Klub: TJ Slavoj Podivín | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 18 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 38 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Nechvátal Kryštof | Klub: SKP Kometa Brno - RS Badminton | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 18 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 46 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Uher Alexandr | Klub: Badminton Sharks Brno, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 18 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 26 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 38 |
Šebesta Martin | Klub: BADMINTON FSpS MU, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 18 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 26 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 14 |
Przywara Jan | Klub: Sokol Židlochovice | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 10 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 26 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 14 |
Číp Dominik | Klub: SK Brno Slatina, z.s. | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 10 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 26 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Kuzma David | Klub: Lokomotiva Břeclav | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 10 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 14 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 14 |
Švec Lukáš | Klub: TJ Slavoj Podivín | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 10 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 38 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Bělohoubek Jakub | Klub: SKP Kometa Brno - RS Badminton | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 6 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 14 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 26 |
Skulínek Richard | Klub: Lokomotiva Břeclav | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 6 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 26 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Kejř Max | Klub: Sokol Židlochovice | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 6 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 14 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Rauš Filip | Klub: Sokol Židlochovice | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 6 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 14 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 14 |
Huslík Martin | Klub: Badminton Sharks Brno, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 4 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 14 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 26 |
Hulc Aram | Klub: Sokol Židlochovice | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 3 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 14 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Voříšek Lukáš | Klub: SKP Kometa Brno - RS Badminton | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 3 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 14 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 14 |
Oberajtr Adam | Klub: Badminton Sharks Brno, z.s. | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 3 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 26 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Vraštil Filip | Klub: SK Kuklenská Brno, z.s. | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 3 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 38 |
Hráčka | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Nejezchlebová Adéla | Klub: Badminton Sharks Brno, z.s. | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 46 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 38 |
Jančová Veronika | Klub: SKP Kometa Brno - RS Badminton | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 46 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 50 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 46 |
Oravská Nelly | Klub: SK Kuklenská Brno, z.s. | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 38 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 38 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 14 |
Soyoka Boyce | Klub: SKP Kometa Brno - RS Badminton | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 38 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 50 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 50 |
Juřenová Pavla | Klub: Lokomotiva Břeclav | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 26 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 14 |
Matulová Dominika | Klub: SK Kuklenská Brno, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 26 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 38 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 26 |
Konečná Eliška | Klub: Badminton Sharks Brno, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 26 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 38 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 26 |
Šimková Nikol | Klub: SKP Kometa Brno - RS Badminton | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 26 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 46 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 38 |
Harázková Sofie | Klub: SK Podolí | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 18 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 38 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 26 |
Ivičičová Monika | Klub: Sokol Židlochovice | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 18 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 26 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 14 |
Durmiši Tereza | Klub: SKP Kometa Brno - RS Badminton | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 14 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 26 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 26 |
Giňová Nikola | Klub: Sokol Židlochovice | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 10 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 26 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 14 |
Nejedlíková Barbora | Klub: Sokol Židlochovice | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 10 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 26 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 14 |