3. GPC U17
Termín: sobota, 4.1.2014
Uzavírka přihlášek: 3.1.2014
Typ turnaje: C
Kategorie: U17
Oblast: Východní Čechy
Místo: Dobruška
Pořadatel: TJ Sokol Dobruška
Hráč | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Čtvrtečka Josef | Klub: TJ Sokol Dobruška | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 120 |
Šťásek Jan | Klub: TJ Sokol Dobruška | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 120 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Aubus Marek | Klub: TJ Montas Hradec Králové | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 72 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 72 |
Sedláček Filip | Klub: Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s. | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 72 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 150 |
Hurych Denis | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 72 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 36 |
Bednář Martin | Klub: TJ Montas Hradec Králové | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 120 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 72 |
Kalina Vít | Klub: Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Ladma Martin | Klub: TJ Sokol Dobruška | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 54 |
Vykydal Marek | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 36 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 54 |
Ehm Matěj | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 36 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 72 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 54 |
Siegl Martin | Klub: Badminton Akademie Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 36 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 72 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Střeleček Marek | Klub: TJ Montas Hradec Králové | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 36 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 120 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Strnad Tomáš | Klub: TJ Sokol Dobruška | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 36 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Csibri David | Klub: Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 36 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 54 |
Štěpán David | Klub: TJ Montas Hradec Králové | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 36 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Stejskal David | Klub: BR-Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 36 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 54 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Hráčka | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Bártová Rozálie | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 120 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 54 |
Seibertová Adéla | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 120 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 120 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 72 |
Krpálková Nikol | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 72 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 72 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 36 |
Kubečková Veronika | Klub: TJ Sokol Dobruška | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 72 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 72 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 150 |
Danielová Anna | Klub: Badminton Rychnov nad Kněžnou, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 54 |
Hlavsová Daniela | Klub: TJ Sokol Dobruška | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 54 |
Rojíková Lenka | Klub: TJ Montas Hradec Králové | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 72 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 72 |
Vacková Pavlína | Klub: TJ Sokol Dobruška | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 120 |
Strnadová Iveta | Klub: TJ Sokol Dobruška | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 36 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 72 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 54 |