GPC U19- otevřený
Termín: sobota, 14.10.2017
Uzavírka přihlášek: 13.10.2017
Typ turnaje: C
Kategorie: U19
Oblast: Praha
Místo: Praha Radonice
Pořadatel: SK Radonice, z.s.
Hráč | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Ehm Adam | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Volf Matěj | Klub: SK Hamr, z.s. | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 138 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 138 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Grund Michal | Klub: TJ Sokol Polabiny Pardubice | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 114 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Strnad Tomáš | Klub: TJ Sokol Dobruška | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 114 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 114 |
Podivín Václav | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 78 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 138 |
Panocha Tomáš | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 78 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 114 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 42 |
Králíček Jan | Klub: Super Stars Most | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 78 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Brázda Jáchym | Klub: SK Hamr, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 78 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 138 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 78 |
Mareš Michal | Klub: SK Péřák z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 42 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Macák Jan | Klub: SK Hamr, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 150 |
Bízek Vojtěch | Klub: BADMINTON FSpS MU, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 114 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Bhuiyan Adam | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 114 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Obhlídal Václav | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 114 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 114 |
Erhart Stanislav | Klub: TJ Astra Zahradní Město, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 42 |
Toman Václav | Klub: TJ Astra Zahradní Město, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 42 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Straka Jakub | Klub: Super Stars Most | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Nesvačil Michal | Klub: SK Péřák z.s. | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 18 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 42 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 42 |
Chumchal Martin | Klub: Badminton Akademie Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 18 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 78 |
Brachtl Adam | Klub: SK Hamr, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 18 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 42 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Tymeš Michal | Klub: SK Hamr, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 18 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Kott Matthias Damian | Klub: TJ Astra Zahradní Město, z.s. | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 9 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 42 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 78 |
Sommer Tomáš | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 9 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Komorous Filip | Klub: SK Hamr, z.s. | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 9 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 42 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Pokorný Lukáš | Klub: SK Hamr, z.s. | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 9 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Zelinka Daniel | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 78 |
Hráčka | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Šilhavá Radka | Klub: SK Hamr, z.s. | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 138 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 114 |
Janošová Petra | Klub: SK Hamr, z.s. | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 138 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 138 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 150 |
Klailová Patricie | Klub: BK ARION PRAHA | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 114 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 114 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 78 |
Mitrovská Adéla | Klub: BK ARION PRAHA | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 114 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 114 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Weinerová Tereza | Klub: SKP Kometa Brno - RS Badminton | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 78 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Strnadová Iveta | Klub: TJ Sokol Dobruška | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 78 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 114 |
Chumchalová Tereza | Klub: Badminton Akademie Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 78 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 114 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 78 |
Hřebíková Tereza | Klub: TJ Astra Zahradní Město, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 78 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 78 |
Brejchová Adéla | Klub: TJ SPOJE PRAHA badminton, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 114 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Vlášková Šárka | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 138 |
Teyrovská Johana | Klub: TJ Astra Zahradní Město, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 42 |
Melíšková Karolína | Klub: SK Péřák z.s. | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 30 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 78 |
Mathieu Sarah | Klub: MTAC Praha, z.s. | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 30 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 42 |
Soustružníková Markéta | Klub: SK Radonice, z.s. | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 42 |