OP U13
Termín: sobota, 31.10.2015
Uzavírka přihlášek: 30.10.2015
Typ turnaje: SKP
Kategorie: U13
Oblast: Jižní Čechy
Místo: Český Krumlov
Pořadatel: Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s.
Hráč | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Marťán Adam | Klub: Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s. | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 165 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 152 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 152 |
Tancer Adam | Klub: Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s. | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 152 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 152 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 165 |
Tancer Robin | Klub: Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s. | Dvouhra - umístění: 3 | Dvouhra - body: 139 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 125 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Dvořák Daniel | Klub: TJ Sokol České Budějovice | Dvouhra - umístění: 4 | Dvouhra - body: 112 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 165 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 125 |
Jelínek Jaroslav | Klub: Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 99 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 125 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Ječmínek Adam | Klub: Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 99 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 125 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Pšenička Simon | Klub: TJ Sokol Křemže | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 73 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 125 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 86 |
Pšenička Kryštof | Klub: TJ Sokol Křemže | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 73 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 86 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Fuciman Patrik | Klub: Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 59 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 46 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Mareš Michal | Klub: SK Badminton Tábor, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 59 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 46 |
Dvořák David | Klub: TJ Sokol České Budějovice | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 59 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 86 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 86 |
Smažík Kryštof | Klub: SK Badminton Tábor, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 59 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 86 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 46 |
Kopačka Lukáš | Klub: TJ Sokol Štěpánovice | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 33 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 86 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 86 |
Šober Jakub | Klub: Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s. | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 33 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 46 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Kryeziu Dominik | Klub: TJ Sokol České Budějovice | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 33 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 86 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 86 |
Jirovec Václav | Klub: TJ Sokol Křemže | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 33 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 86 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Karafiát Jakub | Klub: TJ Sokol České Budějovice | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 20 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 86 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 125 |
Basík Šimon | Klub: SK Badminton Tábor, z.s. | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 10 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 86 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Janoštík Jan | Klub: TJ Sokol České Budějovice | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 165 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Hráčka | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Štronerová Michaela | Klub: Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s. | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 165 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 165 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 152 |
Šmikmátorová Linda | Klub: Sportovní klub Badminton Český Krumlov, z.s. | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 152 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 165 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 165 |
Podolková Žofie | Klub: TJ Sokol České Budějovice | Dvouhra - umístění: 3 | Dvouhra - body: 139 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 152 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 86 |
Čápová Adéla | Klub: TJ Sokol České Budějovice | Dvouhra - umístění: 4 | Dvouhra - body: 112 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 125 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 86 |
Neubauerová Klára | Klub: TJ Sokol České Budějovice | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 99 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 125 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 125 |
Babková Vendula | Klub: TJ Sokol Štěpánovice | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 99 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 125 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 86 |
Jirovcová Eva | Klub: TJ Sokol Křemže | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 73 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 125 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 86 |
Kryeziu Vanesa | Klub: TJ Sokol České Budějovice | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 73 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 152 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 125 |
Kočová Zuzana | Klub: SK Badminton Tábor, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 59 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 86 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 46 |
Novotná Helena | Klub: SK Badminton Tábor, z.s. | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 33 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 86 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 46 |