GPD U13 dvouhry Aš
Termín: sobota, 25.11.2017
Uzavírka přihlášek: 24.11.2017
Typ turnaje: D
Kategorie: U13
Oblast: Západní Čechy
Místo: Aš
Pořadatel: Badminton VK Aš
Hráč | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Baroš Zdeněk | Klub: TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Kašša Marek | Klub: Super Stars Most | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 46 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Pham Daniel | Klub: Badminton VK Aš | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 38 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Pohlot Tomáš | Klub: Badminton VK Aš | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 38 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Veselík Hynek | Klub: TJ Jiskra Nejdek, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 30 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Kučera Kašpar | Klub: TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 30 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Tomšík Radek | Klub: TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 22 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Jedlička Adam | Klub: Badminton VK Aš | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 22 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Kovář Jáchym | Klub: Badminton VK Aš | Dvouhra - umístění: 9 | Dvouhra - body: 18 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Moura de Andrade Ian | Klub: TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. | Dvouhra - umístění: 10 | Dvouhra - body: 18 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Strunz Jakub | Klub: Badminton VK Aš | Dvouhra - umístění: 12 | Dvouhra - body: 14 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Nguyen Tony | Klub: Badminton VK Aš | Dvouhra - umístění: 11 | Dvouhra - body: 14 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Barna Daniel | Klub: Badminton VK Aš | Dvouhra - umístění: 13 | Dvouhra - body: 10 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Hráčka | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Jakubková Daniela | Klub: Badminton VK Aš | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Weinmannová Julie | Klub: Badminton VK Aš | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 46 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Štafflová Lucie | Klub: TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 38 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Pham Thi Heidi | Klub: Badminton VK Aš | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 38 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Murray Emma Ann | Klub: TJ Jiskra Nejdek, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 30 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Laučíková Barbora | Klub: Badminton VK Aš | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 30 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Juránková Nela | Klub: TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 22 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Výrutová Eliška | Klub: TJ Jiskra Nejdek, z.s. | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 22 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |