GPE U13 Brno Jeh.Kuklenská U 11
Termín: neděle, 8.1.2012
Uzavírka přihlášek: 7.1.2012
Typ turnaje: E50
Kategorie: U13
Oblast: Jižní Morava
Místo: Jehnice
Hráč | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Brázda Tadeáš | Klub: BC 66 Ivančice | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 12 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 4 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Gunther Michal | Klub: SK Podolí | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 10 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 4 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 12 |
Bartoněk Jonáš | Klub: TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice | Dvouhra - umístění: 3 | Dvouhra - body: 8 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 10 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Šípek Kryštof | Klub: BADMINTON FSpS MU, z.s. | Dvouhra - umístění: 4 | Dvouhra - body: 6 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 7 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Lipka Jakub | Klub: BADMINTON FSpS MU, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 5 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 10 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 10 |
Derka Jiří | Klub: BADMINTON FSpS MU, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 5 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 7 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Dostál Marek | Klub: BADMINTON FSpS MU, z.s. | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 3 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 7 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Dostál Martin | Klub: BADMINTON FSpS MU, z.s. | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 3 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 7 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Hoda Filip | Klub: SKP Kometa Brno - RS Badminton | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 2 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 4 | Mix - umístění: 4 | Mix - body: 6 |
Smutný David | Klub: BK METEOR PRAHA z.s. | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 2 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 4 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Reichman Jakub | Klub: BADMINTON FSpS MU, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 2 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 4 | Mix - umístění: 3 | Mix - body: 8 |
Prek Štěpán | Klub: BADMINTON FSpS MU, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 1 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 4 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Jero Patrik | Klub: TJ Sokol Veselý Brno-Jehnice | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 1 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 4 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Kubíček David | Klub: BC Premiera Brno, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 1 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 4 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Prek Šimon | Klub: BADMINTON FSpS MU, z.s. | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 12 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Vidrmert Vojtěch | Klub: Sokol Židlochovice | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 12 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Hráčka | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Sejková Patricie | Klub: SK Brno Slatina, z.s. | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 12 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 12 |
Vališová Barbora | Klub: BADMINTON FSpS MU, z.s. | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 10 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 10 |
Mendreková Dominika | Klub: BADMINTON FSpS MU, z.s. | Dvouhra - umístění: 3 | Dvouhra - body: 8 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 3 | Mix - body: 8 |
Guntherová Pavla | Klub: SK Podolí | Dvouhra - umístění: 4 | Dvouhra - body: 6 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 4 | Mix - body: 6 |