GPC U17 kvalifikační
Termín: neděle, 28.1.2018
Uzavírka přihlášek: 27.1.2018
Typ turnaje: C
Kategorie: U17
Oblast: Západní Čechy
Místo: Plzeň Bílá Hora
Pořadatel: TJ Bílá Hora Plzeň
Hráč | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Hora Jan | Klub: TJ Bílá Hora Plzeň | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 138 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 150 |
Lešták Ladislav | Klub: TJ Jiskra Nejdek, z.s. | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 138 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 138 |
Šilhan Matěj | Klub: TJ Jiskra Nejdek, z.s. | Dvouhra - umístění: 3 | Dvouhra - body: 126 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 3 | Mix - body: 126 |
Rataj Vojtěch | Klub: TJ Sokol Doubravka | Dvouhra - umístění: 4 | Dvouhra - body: 102 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 138 | Mix - umístění: 4 | Mix - body: 102 |
Kováč Dominik | Klub: ČBaS - bez klubové příslušnosti | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 90 | Čtyřhra - umístění: 4 | Čtyřhra - body: 102 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 78 |
Wagner Adam | Klub: Badminton VK Aš | Dvouhra - umístění: 5-6 | Dvouhra - body: 90 | Čtyřhra - umístění: 3 | Čtyřhra - body: 126 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 78 |
Hilf Daniel | Klub: Badminton VK Aš | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 66 | Čtyřhra - umístění: 4 | Čtyřhra - body: 102 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 78 |
Bado Lukáš | Klub: Badminton VK Aš | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 66 | Čtyřhra - umístění: 3 | Čtyřhra - body: 126 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 42 |
Vodenka Martin Jan | Klub: TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. | Dvouhra - umístění: 9 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 42 |
Kozák Jan | Klub: Badminton VK Aš | Dvouhra - umístění: 10 | Dvouhra - body: 30 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 78 |
Hráčka | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Štěříková Natalie | Klub: TJ Jiskra Nejdek, z.s. | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 138 |
Nováková Veronika | Klub: TJ Jiskra Nejdek, z.s. | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 138 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 150 |
Viktorová Barbora | Klub: TJ Sokol Doubravka | Dvouhra - umístění: 3 | Dvouhra - body: 126 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 138 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Krupičková Aneta | Klub: BA Plzeň | Dvouhra - umístění: 4 | Dvouhra - body: 102 | Čtyřhra - umístění: 3 | Čtyřhra - body: 126 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Šmídová Martina | Klub: BA Plzeň | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 78 | Čtyřhra - umístění: 3 | Čtyřhra - body: 126 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Dušková Denisa | Klub: TJ Bílá Hora Plzeň | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 78 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 78 |
Blažíčková Veronika | Klub: USK Plzeň | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 78 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Flachsová Markéta | Klub: Badminton VK Aš | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 78 | Čtyřhra - umístění: 4 | Čtyřhra - body: 102 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 42 |
Hoffmanová Viktorie | Klub: TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Šenfeldová Bára | Klub: TJ Sokol Doubravka | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 138 | Mix - umístění: 3 | Mix - body: 126 |
Fuchsová Markéta | Klub: TJ Sokol Doubravka | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: 4 | Mix - body: 102 |
Korčmarošová Tereza | Klub: TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-12 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 42 |
Raithelová Natálie | Klub: Badminton VK Aš | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 30 | Čtyřhra - umístění: 4 | Čtyřhra - body: 102 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 78 |
Pešková Anna | Klub: Badminton VK Aš | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 30 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 78 |
Štěrbáková Sára | Klub: TJ Sokol Doubravka | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 30 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Hrušková Eliška | Klub: USK Plzeň | Dvouhra - umístění: 13-16 | Dvouhra - body: 30 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 78 |