GPC U13
Termín: sobota, 17.1.2015
Uzavírka přihlášek: 16.1.2015
Typ turnaje: C
Kategorie: U13
Oblast: Jižní Morava
Místo: Velké Pavlovice
Pořadatel: Jihomoravský badmintonový svaz
Hráč | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Kostrhun Daniel | Klub: TJ Slavoj Podivín | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 150 |
Brázda Tadeáš | Klub: BC 66 Ivančice | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 138 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 114 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 114 |
Dostál Martin | Klub: BADMINTON FSpS MU, z.s. | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 114 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 114 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 78 |
Herzán David | Klub: TJ Slavoj Podivín | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 114 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 138 |
Dostál Marek | Klub: BADMINTON FSpS MU, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 78 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 42 |
Prek Šimon | Klub: BADMINTON FSpS MU, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 78 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 138 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 78 |
Venhuda Matyáš | Klub: S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 78 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 114 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 12 |
Matula Jakub | Klub: B.O.CHANCE OSTRAVA SPORTCLUB, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 78 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 114 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 114 |
Matula Tomáš | Klub: B.O.CHANCE OSTRAVA SPORTCLUB, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 78 |
Hořanský Matěj | Klub: Badminton Akademie Olomouc, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 17-32 | Čtyřhra - body: 12 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Lipka Jakub | Klub: BADMINTON FSpS MU, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 12 |
Herzán Lukáš | Klub: TJ Slavoj Podivín | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 42 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 42 |
Smutný David | Klub: BK METEOR PRAHA z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 42 |
Häring Filip | Klub: TJ Sokol Klimkovice | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 42 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 78 |
Grohman Adam | Klub: TJ Slavoj Český Těšín | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 42 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Hoda Filip | Klub: SKP Kometa Brno - RS Badminton | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 12 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 42 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Švec Lukáš | Klub: TJ Slavoj Podivín | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 12 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 42 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 12 |
Zbořil Hynek | Klub: Sokol Židlochovice | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 12 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 42 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Veselý Adam | Klub: Lokomotiva Břeclav | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 12 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 42 |
Reichman Jakub | Klub: BADMINTON FSpS MU, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 12 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 42 |
Kopřiva Dominik | Klub: SK Badminton Přerov, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 12 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Černotík David | Klub: TJ Sokol Růžďka | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 12 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Kuzma David | Klub: Lokomotiva Břeclav | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 12 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 42 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 42 |
Poříz Vojtěch | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 12 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 138 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Uher Alexandr | Klub: Badminton Sharks Brno, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 12 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 42 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Čupa Vojtěch | Klub: SKP Kometa Brno - RS Badminton | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 12 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 42 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Procházka Tomáš | Klub: SKP Kometa Brno - RS Badminton | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 12 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 42 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Huslík Martin | Klub: Badminton Sharks Brno, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 12 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Przywara Jan | Klub: Sokol Židlochovice | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 12 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 42 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Skulínek Richard | Klub: Lokomotiva Břeclav | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 12 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 42 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Matoušek Mikuláš | Klub: SK Badminton Boreček Opava, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 12 | Čtyřhra - umístění: 17-32 | Čtyřhra - body: 12 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Lubeník Ondřej | Klub: SK Badminton Boreček Opava, z.s. | Dvouhra - umístění: 33-64 | Dvouhra - body: 6 | Čtyřhra - umístění: 17-32 | Čtyřhra - body: 12 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Šebesta Martin | Klub: BADMINTON FSpS MU, z.s. | Dvouhra - umístění: 33-64 | Dvouhra - body: 6 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 42 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 42 |
Hanák František | Klub: BADMINTON FSpS MU, z.s. | Dvouhra - umístění: 33-64 | Dvouhra - body: 6 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 42 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Nechvátal Kryštof | Klub: SKP Kometa Brno - RS Badminton | Dvouhra - umístění: 33-64 | Dvouhra - body: 6 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 42 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Mejzlík Martin | Klub: BADMINTON FSpS MU, z.s. | Dvouhra - umístění: 33-64 | Dvouhra - body: 6 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 42 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Ptáček Kryštof | Klub: TJ Sokol Růžďka | Dvouhra - umístění: 33-64 | Dvouhra - body: 6 | Čtyřhra - umístění: 17-32 | Čtyřhra - body: 12 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Hráčka | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Chadimová Adéla | Klub: BADMINTON FSpS MU, z.s. | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 114 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 114 |
Staňková Ema | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 138 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 138 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 42 |
Pániková Melánie | Klub: SK Badminton Boreček Opava, z.s. | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 114 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 78 |
Šilhavá Radka | Klub: SK Hamr, z.s. | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 114 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 138 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 150 |
Korábová Barbora | Klub: TJ Agrotec Hustopeče | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 78 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 114 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 42 |
Pacalová Lucie | Klub: TJ Slavoj Podivín | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 78 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 42 |
Líčková Štěpánka | Klub: TJ Slavoj Podivín | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 78 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 138 |
Ševčíková Martina | Klub: BADMINTON FSpS MU, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 78 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 114 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 42 |
Hamadová Eva | Klub: Lokomotiva Břeclav | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 42 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Mendreková Dominika | Klub: BADMINTON FSpS MU, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 114 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 78 |
Líčková Viktorie | Klub: TJ Slavoj Podivín | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 12 |
Hromadová Alexandra | Klub: SK Badminton Boreček Opava, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 114 |
Schafferová Sára | Klub: BADMINTON FSpS MU, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 78 |
Bendová Leona | Klub: Sokol Židlochovice | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 42 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 42 |
Grusmanová Anna | Klub: SK Badminton Boreček Opava, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 12 |
Musilová Tereza | Klub: Lokomotiva Břeclav | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 42 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 42 |
Stoupencová Tereza | Klub: BADMINTON FSpS MU, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 12 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 12 |
Komárková Sabina | Klub: Badminton Sharks Brno, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 12 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 42 |
Struhárová Eva | Klub: Lokomotiva Břeclav | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 12 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 42 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Kračmarová Kateřina | Klub: BC 66 Ivančice | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 12 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 78 |
Konečná Eliška | Klub: Badminton Sharks Brno, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 12 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 42 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Drápalová Anna | Klub: Badminton Sharks Brno, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 12 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 42 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 42 |