GPC U13- dvouhry
Termín: sobota, 14.12.2019
Uzavírka přihlášek: 13.12.2019
Typ turnaje: C
Kategorie: U13
Oblast: Západní Čechy
Místo: Aš
Pořadatel: Badminton VK Aš
Hráč | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Kašša Marek | Klub: Super Stars Most | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 250 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Žibrický Antonín | Klub: Badminton VK Aš | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 200 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Veselík Hynek | Klub: TJ Jiskra Nejdek, z.s. | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Kopecký Tomáš | Klub: Badminton VK Aš | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Bednář jun. Jan | Klub: MTAC Praha, z.s. | Dvouhra - umístění: 5 | Dvouhra - body: 118 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Šebek Filip | Klub: TJ Jiskra Nejdek, z.s. | Dvouhra - umístění: 6 | Dvouhra - body: 108 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Macháň Miroslav | Klub: TJ Jiskra Nejdek, z.s. | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 88 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Balšánek Ladislav | Klub: Badminton VK Aš | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 88 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Volfík Tadeáš | Klub: Badminton VK Aš | Dvouhra - umístění: 9-11 | Dvouhra - body: 63 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Raithel Nikolas | Klub: Badminton VK Aš | Dvouhra - umístění: 9-11 | Dvouhra - body: 63 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Bršťák Antonín | Klub: TJ Jiskra Nejdek, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-11 | Dvouhra - body: 63 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Hráčka | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Tománková Lucie | Klub: SK Hamr, z.s. | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 250 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Fenclová Nikola | Klub: BA Plzeň | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 200 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Lutsaková Natálie | Klub: TJ Jiskra Nejdek, z.s. | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Chládková Anežka | Klub: Badminton VK Aš | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Drobilová Eliška | Klub: TJ Jiskra Nejdek, z.s. | Dvouhra - umístění: 5 | Dvouhra - body: 118 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Tichá Alžběta | Klub: Badminton VK Aš | Dvouhra - umístění: 6 | Dvouhra - body: 108 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Židová Anna Terezie | Klub: Badminton VK Aš | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 88 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Flachsová Stela | Klub: Badminton VK Aš | Dvouhra - umístění: 7-8 | Dvouhra - body: 88 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Šlechtová Adéla | Klub: Badminton VK Aš | Dvouhra - umístění: 9 | Dvouhra - body: 68 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Hráč | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | Partner - Čtyřhra | Partner - Mix |
---|---|---|---|---|---|
Stiller Jan | Dvouhra: ano | Čtyřhra: ano | Mix: ne | Partner - Čtyřhra: | Partner - Mix: |