GPD U17
Termín: sobota, 8.2.2020
Uzavírka přihlášek: 7.2.2020
Typ turnaje: D
Kategorie: U17
Oblast: Západní Čechy
Místo: Plzeň
Pořadatel: Západočeský badmintonový svaz
Hráč | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Solar Jan | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 125 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 100 |
Bršťák Michal | Klub: TJ Jiskra Nejdek, z.s. | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 75 |
Novák Matěj | Klub: SK Péřák z.s. | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 75 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Pražský Šimon | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 75 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 75 |
Suda Oliver | Klub: TJ Sokol Doubravka | Dvouhra - umístění: 5 | Dvouhra - body: 59 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Zeman Lukáš | Klub: TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. | Dvouhra - umístění: 6 | Dvouhra - body: 54 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Zemanovič Ladislav | Klub: Badminton VK Aš | Dvouhra - umístění: 7 | Dvouhra - body: 46 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 125 |
Tomšík Radek | Klub: TJ Slovan Karlovy Vary, z.s. | Dvouhra - umístění: 8 | Dvouhra - body: 41 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Wimmer Karel | Klub: MTAC Praha, z.s. | Dvouhra - umístění: 9 | Dvouhra - body: 34 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 5-6 | Mix - body: 56 |
Hroch Filip | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 10 | Dvouhra - body: 34 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 5-6 | Mix - body: 56 |
Macháň Vojtěch | Klub: TJ Jiskra Nejdek, z.s. | Dvouhra - umístění: 11-12 | Dvouhra - body: 29 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Hráčka | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Flusserová Jana | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 125 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 100 |
Gruberová Anna | Klub: TJ Jiskra Nejdek, z.s. | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 75 |
Králová Natálie | Klub: Badminton VK Aš | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 75 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 125 |
Beránková Karolína | Klub: TJ Sokol Doubravka | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 75 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 5-6 | Mix - body: 56 |
Fenclová Nela | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 5-6 | Mix - body: 56 |
Šturcová Tereza | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 75 |