GPC U15
Termín: sobota, 18.1.2020
Uzavírka přihlášek: 17.1.2020
Typ turnaje: C
Kategorie: U15
Oblast: Severní Čechy
Místo: Most
Pořadatel: Super Stars Most
Hráč | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Hlubuček Tadeáš | Klub: TJ Slovan Vesec, z.s. | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 250 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 250 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 200 |
Marek Jonáš | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 200 | Čtyřhra - umístění: 3 | Čtyřhra - body: 175 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 250 |
Klokan Jakub | Klub: Super Stars Most | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 200 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 150 |
Čepelák Michal | Klub: TJ Slovan Vesec, z.s. | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 250 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 150 |
Gašparín Adam | Klub: Super Stars Most | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Novák Jáchym | Klub: SK Péřák z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 4 | Čtyřhra - body: 125 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Votava Matěj Vojtěch | Klub: Badminton Ústí nad Labem, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 3 | Čtyřhra - body: 175 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 50 |
Vališ Jan | Klub: Super Stars Most | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 200 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Kubant Kryštof | Klub: TJ Astra Zahradní Město, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: 4 | Čtyřhra - body: 125 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Hráčka | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Grznárová Tereza | Klub: BK TJ Baník Most | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 250 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 250 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 150 |
Sommerová Lucie | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 200 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 200 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 250 |
Kučerová Klára | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 250 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Slabá Natálie | Klub: Badmintonový klub 1973 Benátky nad Jizerou, z.s. | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 200 |
Kropáčová Petra | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 200 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 150 |
Zhang Zhang Wen | Klub: Super Stars Most | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 3 | Čtyřhra - body: 175 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Chocholoušková Alena | Klub: Super Stars Most | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 4 | Čtyřhra - body: 125 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 50 |
Hudecová Dominika | Klub: Super Stars Most | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 3 | Čtyřhra - body: 175 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |
Čechová Tereza | Klub: Super Stars Most | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: 4 | Čtyřhra - body: 125 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 100 |