GPC U17 - otevřený
Termín: sobota, 8.9.2018
Uzavírka přihlášek: 7.9.2018
Typ turnaje: C
Kategorie: U17
Oblast: Severní Čechy
Místo: Ústí nad Labem
Pořadatel: Badminton Ústí nad Labem, z.s.
Hráč | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Havlík Vojtěch | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 1 | Dvouhra - body: 150 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Franta Vojtěch | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 138 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 150 |
Bláha Tomáš | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 114 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 114 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 42 |
Nesvačil Michal | Klub: SK Péřák z.s. | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 114 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: | Mix - body: |
Oros Marek | Klub: BK TJ Baník Most | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 78 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 114 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 138 |
Salava Michal | Klub: Badminton Ústí nad Labem, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 78 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 78 |
Janošov Radek | Klub: SK Hamr, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 78 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 138 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 114 |
Port Jan | Klub: BK TJ Baník Most | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 78 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 114 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 42 |
Hnilica Petr | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 114 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Orlík Tomáš | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Pálinkáš Ondřej | Klub: Badminton Ústí nad Labem, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 12 |
Tymeš Michal | Klub: SK Hamr, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 138 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 78 |
Kovář Milan | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 42 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 42 |
Hošek Vojtěch | Klub: BK TJ Baník Most | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 42 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Wagner Adam | Klub: Badminton VK Aš | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 78 |
Krejčí Petr | Klub: SK Prosek Praha | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Bado Lukáš | Klub: Badminton VK Aš | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 18 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 42 |
Král Adam | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 18 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 42 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 42 |
Volák Josef | Klub: BK TJ Baník Most | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 18 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 42 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 12 |
Slavík Matěj | Klub: SK Hamr, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 18 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 42 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 42 |
Běhounek Ondřej | Klub: Badminton Ústí nad Labem, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 18 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 78 |
Valjent Patrik | Klub: SKP Kometa Brno - RS Badminton | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 18 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 42 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 12 |
Seidl Michal | Klub: BK TJ Baník Most | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 9 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 42 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Hájek Adam | Klub: Badminton Ústí nad Labem, z.s. | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 9 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 114 |
Oros Daniel | Klub: Badminton Ústí nad Labem, z.s. | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 9 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 42 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 42 |
Hilf Daniel | Klub: Badminton VK Aš | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 9 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 42 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Grznár Blažej | Klub: BK TJ Baník Most | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 9 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 42 | Mix - umístění: | Mix - body: |
Hráčka | Klub | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||
Hejduková Karolína | Klub: SK Hamr, z.s. | Dvouhra - umístění: 2 | Dvouhra - body: 138 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 114 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 78 |
Bílková Eliška | Klub: SK Hamr, z.s. | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 114 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: 1 | Mix - body: 150 |
Hájková Linda | Klub: Badminton Ústí nad Labem, z.s. | Dvouhra - umístění: 3-4 | Dvouhra - body: 114 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 78 |
Křížová Karolína | Klub: Badminton Ústí nad Labem, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 78 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 114 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 114 |
Fišerová Karolína | Klub: BK TJ Baník Most | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 78 | Čtyřhra - umístění: 1 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 138 |
Dragounová Alžběta | Klub: Badminton Ústí nad Labem, z.s. | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 78 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 114 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 78 |
Klímová Adéla | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 5-8 | Dvouhra - body: 78 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 42 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 42 |
Klímová Klára | Klub: TJ Sokol Radotín | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 42 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 42 |
Krejčí Adéla | Klub: Badminton Ústí nad Labem, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 42 |
Šafrová Anna | Klub: Badminton Ústí nad Labem, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 12 |
Stehlíková Michaela | Klub: SK JEREMI, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 138 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 42 |
Králíčková Barbora | Klub: SK Hamr, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 114 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 42 |
Zimová Barbora | Klub: Badminton Ústí nad Labem, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 42 |
Zimová Kateřina | Klub: Badminton Ústí nad Labem, z.s. | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 78 |
Pálková Tereza | Klub: Super Stars Most | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 42 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 138 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 42 |
Zavadilová Tereza | Klub: Badminton Ústí nad Labem, z.s. | Dvouhra - umístění: 17-24 | Dvouhra - body: 18 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 12 |
Burdová Tereza | Klub: BK TJ Baník Most | Dvouhra - umístění: 25-32 | Dvouhra - body: 9 | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 12 |
Kunešová Tereza | Klub: SK Hamr, z.s. | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 78 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 114 |