Bureš Jiří
Stav: Aktivní
Křestní: Jiří
Příjmení: Bureš
Pohlaví: Muž
Občanství: Česká republika
Ročník narození: 1998
Hráčská licence: 4282
Platnost hráčské licence: 26.8.2015 - 31.1.2025
Klub: BADMINTON FSpS MU, z.s.
Trenérská třída: 2
Platnost trenérské licence do: 20.02.2025
Poslední školení trenéra: 17.12.2019
Žebříček | Pořadí | Body |
---|---|---|
Dospělí - Čtyřhra | Pořadí: 25 | Body: 1700 |
Dospělí - Mix | Pořadí: 21 | Body: 1300 |
Turnaj | Termín | Kategorie | Platný | Dvouhra | Čtyřhra | Mix | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Umístění | Body | Umístění | Body | Umístění | Body | ||||
Memoriál K. Holobradého | Termín: 3. - 4.10.2020 | Kategorie: Dospělí | Platný: ano | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 17/32 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 17/32 | Mix - body: 100 |
GPB dospělých Pustějov | Termín: 26. - 27.9.2020 | Kategorie: Dospělí | Platný: ano | Dvouhra - umístění: 17/32 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: 9/16 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 9/16 | Mix - body: 100 |
Benátecký pohár | Termín: 28. - 30.8.2020 | Kategorie: Dospělí | Platný: ano | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 9/16 | Čtyřhra - body: 200 | Mix - umístění: 9/16 | Mix - body: 200 |
MČR dospělých | Termín: 31.1. - 2.2.2020 | Kategorie: Dospělí | Platný: ano | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 240 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 240 |
Memoriál St. Krauze | Termín: 11. - 12.1.2020 | Kategorie: Dospělí | Platný: ano | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 200 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 100 |
OP dospělých | Termín: 4.1.2020 | Kategorie: Dospělí | Platný: ano | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 240 |
GPB Hradecký Lev | Termín: 9. - 10.11.2019 | Kategorie: Dospělí | Platný: ano | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 300 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 100 |
GPC dospělých | Termín: 3.11.2019 | Kategorie: Dospělí | Platný: ano | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: | Čtyřhra - body: | Mix - umístění: 2 | Mix - body: 200 |
Memoriál K. Holobradého | Termín: 12. - 13.10.2019 | Kategorie: Dospělí | Platný: ano | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 400 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 200 |
GPB Pustějov | Termín: 21. - 22.9.2019 | Kategorie: Dospělí | Platný: ano | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 300 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 100 |
Benátecký pohár | Termín: 31.8. - 1.9.2019 | Kategorie: Dospělí | Platný: ano | Dvouhra - umístění: | Dvouhra - body: | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 200 | Mix - umístění: 9-16 | Mix - body: 200 |
GPB dospělých Most | Termín: 15. - 16.6.2019 | Kategorie: Dospělí | Platný: ano | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 2 | Čtyřhra - body: 400 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 300 |
GPB Jouda Cup | Termín: 30. - 31.3.2019 | Kategorie: Dospělí | Platný: ano | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 50 | Čtyřhra - umístění: 9-16 | Čtyřhra - body: 100 | Mix - umístění: 5-8 | Mix - body: 200 |
GPB Pohár Akademie Most | Termín: 23. - 24.3.2019 | Kategorie: Dospělí | Platný: ano | Dvouhra - umístění: 9-16 | Dvouhra - body: 100 | Čtyřhra - umístění: 5-8 | Čtyřhra - body: 200 | Mix - umístění: 17-32 | Mix - body: 50 |
GPC dospělých | Termín: 16.2.2019 | Kategorie: Dospělí | Platný: ano | Dvouhra - umístění: 17-32 | Dvouhra - body: 25 | Čtyřhra - umístění: 3-4 | Čtyřhra - body: 150 | Mix - umístění: 3-4 | Mix - body: 150 |